TÜRKİYE’NİN EN İYİSİ ZONGULDAK’TA
Ercan Demir

TÜRKİYE’NİN EN İYİSİ ZONGULDAK’TA

Bu içerik 297 kez okundu.

Zonguldak’ın uluslararası bir markasından bahsetmek istiyorum sizlere

Dedik ya Zonguldak’ın bir çok uluslararası markası var

Erdemir ve BEÜ gibi

Buna MFA’yı da ekliyorum

MFA, 2008 yılında "Türkiye’nin Sağlıklı Nefesi" sloganı ile kurulan MFA, Kişisel Koruyucu Ekipmanlar(KKD) sektöründe Solunum Sağlığı konusunda koruyucu Toz ve Gaz Maskeleri ile bunların filtrelerinin üretimini yapıyor. 

MFA, Türkiye Cumhuriyeti’nin sanayi alanında lokomotif şehri olan ve sanayinin can suyunu veren, yeraltı ve yer üstü zenginlikleri ile önem arz eden Zonguldak’ımızda kuruldu.

Üretimini yaptığı ürünlerde Türkiye’de sayısız ilkleri gerçekleştiren MFA, EN 149:2001 + A1: 2009 standardında çeşitli modellerde ventilli ve ventilsiz toz maskesi, Yarım Yüz Gaz Maskesi, Tam Yüz Gaz Maskesi, Gaz Filtreleri gibi farklı segmentlerde CE sertifikalı Solunum Koruyucu Maske imalatı yapan, Türkiye'nin en büyük, Avrupa’nın lider üreticilerinden birisi konumunda.

Ürünlerini başta Avrupa ülkeleri olmak üzere, birçok ülkeye ihraç eden MFA, kurumsal altyapısı, zengin insan kaynakları, üst düzey ürün kalitesi, rekabetçi ve ekonomik fiyatlandırma politikası ile sürdürülebilir büyümeyi sağlayarak, ülkemiz ekonomisine katma değer oluşturmakta, KKD sektörünün gelişmesinde temel taşlardan birisi olmaktadır. MFA geleceğini inovasyon üzerine kurdu. Kaynaklarının önemli bir bölümünü AR-GE bütçesine aktaran şirket, başta TÜBİTAK tarafından desteklenmeye değer bulunarak başarı ile sonuçlandırdığı “Bio-Maske Geliştirme Projesi” olmak üzere birçok ortaklı uluslararası projede faaliyet gösteriyor.

MFA Türkiye'de ilk ve tek olan  “Solunum Koruyucu Ürünler Test Laboratuvarında” AB Standartlarına uygunluk testlerini yapabilme kabiliyetine sahip tek firma. 

Ahlaklı ticaret, kaliteli üretim, rekabetçi fiyat, koşulsuz müşteri memnuniyeti vazgeçmeyeceği temel ilkesi konumunda. Hammaddeden, üretime, depolamadan pazarlamaya kadarki tüm süreçlerde kontrol denetim mekanizmasını kurmuş olan MFA, geliştirdiği ve benimsediği “40 Noktada MFA Kalite Politikası” ile üretimden satış sonrasına kadar her aşamada müşteri memnuniyetini ve kalite anlayışını benimseyen çok değerli bir firma.

Zonguldak'ta yerleşik Türkiye’nin en önemli Solunum koruyucu Maske üreticisi MFA ile ne kadar gurur duysak azdır.

Her geçen gün küçülen bir Zonguldak’ta böyle uluslararası markaların çıkması kadar bizleri gururlandıran bir şey olamaz.

MFA ile size küçük bir tüyo vereyim

Türkiye’de eşi ve benzeri yok

Türkiye’ni en iyi markası

Türkiye’nin en kapsamlı maske üretici firması

 

Ve MFA DÜSSELDORF’TA AÇILAN MASKE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ FUARI’NDA..

Fatih Furtun-Murat Uzun’un sahibi olduğu MFA maske yurt içinde olduğu gibi yurt dışarıda da açılan fuarlara katılarak ürettikleri maskeleri tanıtımını yapıyorlar

Ve bunlardan biride en son Düsseldorf’ta açılan fuardı.

Zonguldak’ta kurulan MFA Maske, kentimiz ve ülke genelinde söz sahibi konumunda.

Fuarda uluslararası  bir çok göreümeler gerçekleştirildi.

Türkiye’ni en iyisi ve ulusulararasında ise bu alanda sayılı firma arasında bulunan MFA

Şimdi, Elvanpazarcık’a bağlı Baruthane Sokak’ta dönemin Valisi Ali Kaban’ın katılımıyla temeli atılan ve büyük bir hızla ilerleyen, fabrika bitme aşamasında

Fabrikada 300 kişiye istihdam sağlanacak

Dileğimiz ve temennimiz bu tür fabrikaların çoğalmasıdır

Fatih Furtun-Murat Uzun’un sahibi oldukları MFA maske’yi kutluyor ve başarıların devamını diliyorum

 

**

TAZİYE..

Türk Büro-Sen Zonguldak Şube Başkan Yardımcısı Orhan Şeref ve Türk Ocağı önceki dönem şube Başkanı Erol Şeref’ in babası Ali Şeref’i son yolculuğuna uğurlandı.

Mekanı cennet olsun

Geride kalanlara sabır ve başsağlığı diliyorum

 

 

 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 22 KASIM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 22 KASIM 2017
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017