SON DAKİKA!.. Torba Yasa Kabul Edildi... İlk Açıklama Özbakır'dan...

SON DAKİKA!.. Torba Yasa Kabul Edildi... İlk Açıklama Özbakır'dan...

SON DAKİKA!.. Torba Yasa Kabul Edildi... İlk Açıklama Özbakır'dan...
Bu içerik 2039 kez okundu.

HÜSEYİN ÖZBAKIR ÖNERGEYİ İMZALADI

Ak Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır,  son haftalarda Türkiye gündemine oturan torba yasa içerisindeki 58. Madde’ye “Türkiye Taşkömürleri Kurumu mevcut müessesini bağlamaz” şeklinde ibare eklenerek 51. Madde adı altında Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde onaylandığını bildirdi. Oy birliği ile kabul edilen önergeyi kendisinin de imzaladığını belirten Hüseyin Özbakır, “biz Zonguldak halkımızın ve madencimizin her zaman yanındayız” dedi.
En başından beri TTK’nın özelleştirilmeyeceğini ısrarla her açıklamada vurgulayan Hüseyin Özbakır konuyla ilgili açıklamasında;
 “Hükümetin bakanlarının ve bizim “TTK özelleştirilmeyecek” şeklinde ısrarla söylememize rağmen, ısrarla aksini iddia ederek konuyu farklı yerlere çekmeye çalışanlar, Ak Parti Hükümetinin verdiği sözü tuttuğunu bir kez daha görmüştür. Halkımızın içi rahat olsun. 
Biz hizmet için geldik ve geldiğimiz günden beri de elimizi taşın altına koymaktan çekinmedik, çekinmeyeceğiz. Zonguldak şehri ilerleme yönünde ivme kazanmıştır. Bu daha da hızlı devam edecektir. 
Söz konusu madde ile halkın kafasını karıştırarak infial yaratmak isteyenlerin emellerinin boşa çıktığı açıkça görüldüğü gibi, Ak Parti Hükümetinin her zaman halktan yana uygulamalar ortaya koyma amacında olduğunu bir kez daha sergilemiştir.  Halkımız da bu sebepten dolayı her zaman Ak Parti’nin yanında olmuştur. Hizmetlerimiz hız kesmeden devam edecek” dedi.

Zonguldak haberleri haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 18 KASIM 2017
ANA HABER 18 KASIM 2017
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM