Fikr-i Asım’dan birlik ve beraberlik gecesi

Fikr-i Asım’dan birlik ve beraberlik gecesi

 Fikr-i Asım’dan birlik ve beraberlik gecesi
Bu içerik 542 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Fikr-i Asım Fikir ve Düşünce Derneği tarafından Birlik Beraberlik Gecesi düzenlendi.

Yaman Restaurant’ta düzenlenen geceye, katılım yoğun oldu. Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz, Fikri Asım Genel Başkanı Hasan Türksel ve yönetimi, Fikri Asım Zonguldak Derneği Başkanı Sinan Toprak ve yönetimi, iş adamları, esnaflar ve çok sayıda davetli topluluğu katıldı.

Gecede konuşma yaparak katılanlara hoş geldin diyen Fikr-i Asım Fikir ve Düşünce Hareketi Derneği Zonguldak Şubesi Başkanı Sinan Toprak dernek olarak yaptıkları faaliyetler hakkında bilgi verdi. Toprak konuşmasında ayrıca Dernek bünyesince çıkarılan Tarihe Yön Veren İnsanlar adlı derginin tanıtımını yaptı ve Balık pazarı 3. katta bulunun derneğin şubesinden bu dergileri ücretsiz alabileceklerini ifade etti.

Toprak ayrıca 15 Temmuz gecesi sokaklara ilk çıkan stk olduklarının altını çizdi.

Geceye katılan davetlilere Karadeniz şarkıları ve kemence eşliği ile coşturdular. Karadeniz’in önemli sanatçıları olan sunucu Kerim Yılmaz, Sanatçılar Ahmet Çakar, Fatih Aksoy ve Kemençeci Resul Karaaslan ve Murat Hoca seslendirdikleri şarkılarla katılımcıları coşturdular. Etkinlik gece geç saatlere kadar devam eti.

(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak Fikr-i Asım’dan birlik ve beraberlik gecesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017
ANA HABER 21 KASIM 2017
ANA HABER 21 KASIM 2017