“Mecliste tüm siyasi partiler temsil edilmelidir” (Videolu Haber)

“Mecliste tüm siyasi partiler temsil edilmelidir” (Videolu Haber)

“Mecliste tüm siyasi partiler temsil edilmelidir” (Videolu Haber)
Bu içerik 386 kez okundu.

Anavatan Partisi heyetini ziyaret etiği Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, “Mecliste tüm siyasi partiler temsil edilmelidir” dedi.

Anavatan Partisi Zonguldak İl ve Merkez İlçe Teşkilatı Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’i ziyaret etti.

Ziyarette, Anavatan Partisi Zonguldak İl Başkan Yardımcıları Hüseyin Uzun, Mustafa Dereli, Yusuf Uzun, Merkez İlçe Başkanı İzzet Demirci, Kadın Kolları Komisyonu Başkanı Kadriye Ayçiçek, Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Ersun Yıldız, Merkez İlçe Genel Sekreteri İshak Karakuş hazır bulundu.

Anavatan Partisi İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Uzun, belediyeni çalışmalarını yakıdan takip ettiklerini belirtirken, Merkez İlçe Başkanı İzzet Demirci’de, “Sizlere bir nezaket ziyaretinde bulunmak istedik” dediler.

SAYISI NE OLURSA OLSUN MECLİS'TE TÜM PARTİLER TEMSİL EDİLMELİDİR

Konuklarına hoş geldin diyen Zonguldak belediye Başkanı Muharrem Akdemir’de, “Siyasi partiler demokrasinin olmazsa olmazlarındandır. Çok partili sistem de ne kadar çok düşünce olursa ortaya koyabiliyorsak çok önemli bu anlamda. Ben tabii ki tüm siyasi görüş ve düşüncelere ne olursa olsun demokrasinin olmazsa olmazlarından diye bakarım. Artı mutlaka onlarında olumlu görüş ve düşünceleri karşıki taraf için çok önemlidir diye düşünüyorum. Ve onların düşüncelerinden de mutlaka geriye dönüşler almaya çalışırız. Şunu söylüyorum Meclis'te tüm partiler temsil edilmelidir, sayısı ne olursa olsun, sayısı ne kadar olursa olsun, ama mutlaka temsil edilmelidir” diye konuştu.

(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak “Mecliste tüm siyasi partiler temsil edilmelidir”
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017
ANA HABER 21 KASIM 2017
ANA HABER 21 KASIM 2017