DEVREK KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİ RESİM SERGİSİ AÇTI

DEVREK KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİ RESİM SERGİSİ AÇTI

DEVREK KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİ RESİM SERGİSİ AÇTI
Bu içerik 200 kez okundu.

Devrek Kent Konseyi Kadın Meclisi  Puzzle Resim Sergisi katılımcılar tarafından büyük  ilgi gördü.

Cumhuriyet Meydanında düzenlenen resim sergisine Devrek Kaymakamı Yakup Güney Belediye Başkanı Mustafa Semerci  Belediye Kültür Müdürü Recep Civelek Sivil Toplum Kuruluşları Siyasi Parti Temsilcileri Maire Müdürleri Öğrenciler Kent Konseyi Başkanı Erdoğan Akçabelen  Gönüllü Üyeler Kent Konseyi Kadın Meclisi  ve kalabalık vatandaşlar katıldı.

DEVREK KENT KONSEYİ BİRLİKTE GELECEĞE

Devrek Kent Konseyi Kadın Meclisi  Başkanı Naciye Külah,Kadın Meclisi Resim Sergisi Açılış Konuşmasında, Puzzle fotoğraf sergimizin açılışına hoş geldiniz.Kent Konseyi’mizin Kadın Meclisi olarak,kadınların toplumsal yaşamın üretim,iş,siyaset,kültür,sanat vb alanlarda,söz sahibi olmalarını,projeler üretmede aktif rol almalarını ve bu projelerin yetkili makamlara iletilmesinde etkili çoğunluk olarak temsil edilmelerini hiçbir ayrım gözetmeksizin sağlamak başlıca amaçlarımızdır.

Hedefimiz,herkesin mutlu olabileceği bir kent yaşamında İlçemizde yaşayan tüm kadınlarımıza ulaşmak suretiyle ihtiyaçları belirlemek,kadın dayanışmasını sağlamak,üretme ve karar alma süreçlerinde fırsat eşitliği sunmaktır.Kadınlarımızın çoğulcu ve katılımcı bir anlayışla kendi ihtiyaçlarını gidermeye çalışırken,sosyal yardımlaşma ve dayanışmayı güçlendirmektir.

Kent Konseyi Kadın Meclisimiz için puzzle,Devrek’te yaşayan birbirinden farklı bireyler olarak bir araya gelip kenetlendiğimizde tüm güzelliklerin,mutlu geleceğimizin ve ortak değerlerimiz için birlikte çalışarak güçlenmenin bü yük fotoğrafının ortaya çıkarılmasının adeta bir sembulüdür.Bu düşünceyle yola çıkarak sosyal sorumluluk preje kapsamında,eğitime destek amacıyla proje sorumluluğu Puzzle çalışma gurubu oluşturduk.

Puzzle çalışma gurubu,onlarca eğitimcimiz,öğrenci velilerimiz ve öğrencilerimizle bir araya gelerek emek verdiği projesini yine Kent Konseyi Yürütme Kurulu ve Belediyemizin desteği ile tamamlanmış olup yüzden fazla birbirinden güzel puzzle tablosu hazırlanmıştır.

Devrek Kent Konseyi Kadın Meclisi Resim Sergisinin hazırlanmasında emeği geçen ve katkı sağlayan herkese çok teşekkür etti.

Ahmet ÇİMEN DEVREK

devrek zongudak haberleri haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 18 KASIM 2017
ANA HABER 18 KASIM 2017
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM