Hakemlerden ASKF’ye ziyaret

Hakemlerden ASKF’ye ziyaret

Hakemlerden ASKF’ye ziyaret
Bu içerik 408 kez okundu.

 

Göreve yeni atanan  İl Hakem Kurulu Başkanı  Evren Atış, Faal  Futbol Hakemleri  ve Gözlemcileri Derneği Başkanı  Zonguldak Şube Başkanı Nurettin Demir ile birlikte  Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nu ziyaret ederek bilgi alışverişinde bulundu. ASKF Başkanı Kemal Demir, yönetim kurulu üyeleri, Futbol İl temsilcisi Metin Malkoç, Spor Saha Komiserleri Derneği Başkanı  Bülent Tuna’nın da  hazır bulunduğu ziyarette bilgi  alışverişinde bulunuldu.

 Taban birlikleri olarak  hakem camiasını daha iyi yerlere getirmek için  çalışacaklarını belirten ASKF Başkanı Kemal Demir, yeni atanan  İl  Hakem Kurulu Başkanı  Evren Atış ve ekibine başarılar diledi. Ziyarette bir konuşma yapan  İl Hakem Kurulu Başkanı  Evren Atış, duygularını  şöyle dile getirdi,” Zonguldak futbolun yoğun olarak oynandığı ve çok sevildiği bir il. Futbolu tek başına sahiplendiğiniz zaman başarılı olamazsın. Bunun paydaşları var. Bir tanesine ASKF.  Kulüpler nasıl üst liglere futbolcu hazırlıyorsa bizde  hakem hazırlıyoruz. Akılları, fikirleri birleştirirsek başarılı oluruz diye düşünüyoruz. Zonguldak’ta futbolu daha iyi yerlere getirmek için  birlikte güzel çalışmalar yapacağımıza inanıyorum”

 Yeni İl hakem kuruluna başarılar dileyen ASKF Başkanı Kemal Demir ise  şöyle konuştu,” Biz büyük bir aileyiz.  Bu iş gönül işi. Bu işi sevmeyen yapamaz. Özellikle hakem camiası  kimseyi memnun edemez. Biz taban birlikleri olarak ortak hareket ederek amatör futbolu daha iyi yerlere getirmeye çalışacağız. Ben  bu vesile ile yeni il hakem kuruluna başarılar diliyorum” HABER: ERCAN AYGÜN

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 18 KASIM 2017
ANA HABER 18 KASIM 2017
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM