Yeni Kurul destek turunda

Yeni Kurul destek turunda

Yeni Kurul destek turunda
Bu içerik 248 kez okundu.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu tarafından göreve yeni atanan İl Hakem Kurulu Başkanı Evren Atış ve yönetim kurulu üyeleri, Faal Futbol Hakemleri Derneği Zonguldak Şube Başkanı Nurettin Demir ile birlikle Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Hakan Yüksel’i ziyaret ederek bilgi alışverişinde  bulundular.

Samimi bir ortamda geçen ziyarette amatör futbolun daha iyi yerlere gelebilmesi için yapılması gereken çalışmalar konuşuldu.

Ziyarette göreve yeni atandıklarını anlatan İl Hakem Kurulu Başkanı Evren Atış, başarılı olmak için ellerinden geleni yapacaklarını belirterek şunları söyledi: “Göreve yeni atandık.  Ben ve kurul arkadaşlarım sporun içinden gelen isimler. Zonguldak’ta amatör sporu daha iyi yerlere getirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Görevimiz sırasında sizlerden destek bekliyoruz.”

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Hakan Yüksel,  sporda daha iyi yerlere gelmemiz için dayanışma içinde çalışmanın  şart olduğunu anlatarak şöyle konuştu: “Öncelikle  görevinizde  başarılar diliyorum. Zonguldak hakemliğini daha iyi yerlere getireceğinize inanıyoruz. Biz hakemlerin antrenman yapacakları tesislerin kullanımı ve diğer konularda sizlere elimizden gelen desteği vereceğiz. Zonguldak hakemliği için hayırlı olsun.”

Faal Futbol Hakemleri Derneği Zonguldak Şube Başkanı Nurettin Demir, Yeni atanan İl Hakem Kurulu’nun başarılı olacağına inandığını belirterek şu düşüncelere yer verdi: “Yeni kurulumuza başarılar diliyorum. Zor bir görev üslendiler. Herkesi memnun etmek zor. Ama başarılı olacaklarına inanıyorum. Bizde hakemliği daha iyi yerlere getirmek için bundan önce olduğu gibi bundan sonra da üzerimize düşeni yapacağız. Ben yeni kurulumuza tekrar başarılar diliyorum.”

HABER: ERCAN AYGÜN

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 18 KASIM 2017
ANA HABER 18 KASIM 2017
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM