Kozlu maçında olay çıktı

Kozlu maçında olay çıktı

Kozlu maçında olay çıktı
Bu içerik 306 kez okundu.

Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Küme’de ligde kalma  mücadelesi veren Kozlu Belediyespor, kendi sahasında  puan cetvelinin en alt sırasında yer alan Bayatspor’u konuk etti. Ali Rıza Öztük’ün yönettiği  tansiyonu yüksek maçta zaman zaman gerginlikler yaşandı.

Sinirlerin gerildiği maçta  tartışmalar yaşandı. Yaşanan sertlikler nedeni ile Bayatspor’dan 3 oyuncu kırmızı kart gördü. 80’inci dakikaya Kozlu Belediyespor’un 2-0 girdiği anda bir pozisyonda iki takım oyuncuları birbirlerine girdi. Çıkan tartışma bir anda kavgaya dönüşünce saha karıştı. Maçın hakemleri soyunma odasına girerken, yaklaşık 15 dakika süren olaylar güvenlik güçleri ve saha görevlilerinin yoğun çabası ile yatıştırıldı.

Olayların yatışmasının ardından tekrar sahaya çıkan maçın hakemi, kavgaya karıştığı gerekçesi ile Bayatspor’dan 2 oyuncuya daha kırmızı kart gösterdiğini belirtti. 3’ü oyun içinde, 2’si de çıkan olaylarda olmak üzere toplam 5 oyuncusu  atılan Bayatspor, sahada 7 kişi kaldığı için müsabaka tatil edildi. Karşılaşma ile ilgili kararın Tertip Komitesi tarafından  verileceği belirtilirken  Disiplin talimatnamesinin ilgili maddesine göre Bayatspor’un 3-0 hükmen mağlup ilan edilebileceği iddia edildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 18 KASIM 2017
ANA HABER 18 KASIM 2017
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM