Ateş püskürdü!.. '2, 3 montofon'

Ateş püskürdü!.. '2, 3 montofon'

Ateş püskürdü!.. '2, 3 montofon'
Bu içerik 605 kez okundu.

Zonguldak Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mustafa Yorulmaz yaptığı basın açıklamasında Ankara'da gazilere yapılan saldırıyı kınadı... Saldırıyı gerçekleştirenlere adeta ateş püskürdü... İşte Yorulmaz'ın o açıklamaları:

'Ankara’da ki Gazilerimize 2 -3 mandafon ağır şekilde hakaret ve darp ettiklerinden dolayı kendilerini ve ailelerini nefretle kınıyorum.
Bu tip olayları sık sık Şehit Aileleri ve Gazilerimizde görmekteyiz. Bu sadece duyulan... Gazilerimizde tanık olduk. O kadar mandafon cinsi var ki bu ülkede Gaziliğin ne olduğunu Şehidin ne olduğunu bilmezlikten gelen mandafonlar var. Bunları nefretle kınıyoruz. Biz bunu yaşıyoruz. Bizim çocuklarımızın kimisi Gazi olmuştur kimisi Şehit olmuştur bu ülke toprakları için… Ülke toprakları için kanını akıtmışlardır.
Çevremizde Şehit anne ve babalarına ve Gazilerimize karşı o kadar yapmacık laflar var ki bunları Allah’a havale ediyorum. İyi ki Cumhurbaşkanımız var. Sayın Cumhurbaşkanımız Muhtarlar toplantısında Şehitlerin ve Gazilerin ne olduğunu öğretmek gerektiğini vurgularken 81 İli dinlemiştir. Nazar-ı İtibara alırlar.
Bizim Zonguldak’ta Sayın Valimiz, Jandarma Alay Komutanımız, Emniyet Müdürümüz Şehit Ailelerine ve Gazilere karşı çok önem veriyorlar. İnşallah böyle üzücü şeyler görmeyiz. Bundan sonra Şehit ve Gaziyi iyi anlatmak gerekiyor.
Sayın Valimiz Zonguldak’a geldiğinden beri bilhassa Şehit Aileleri ve Gazilere çok önem veriyor. Ne kadar teşekkür etsek azdır.
Şehit Aileleri ve Gazilere yapılan bu üzücü olayların bir daha olmamasını temenni ediyorum.'

 

zonguldak haberleri haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 18 KASIM 2017
ANA HABER 18 KASIM 2017
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM