Büro Memur-Sen Zonguldak Şubesi İl Divan toplantısı yapıldı

Büro Memur-Sen Zonguldak Şubesi İl Divan toplantısı yapıldı

 Büro Memur-Sen Zonguldak Şubesi İl Divan toplantısı yapıldı
Bu içerik 798 kez okundu.

Büro Memur-Sen Zonguldak Şubesi İl Divan toplantısı yapıldı

Memur Sen konfederasyonuna bağlı Büro Memur-Sen Zonguldak Şubesi’nin il divan toplantısı genel başkanın katılımıyla büyük bir katılım ve coşkuyla Zonguldak öğretmen evinde gerçekleştirildi.

Büro Memur Sen genel Başkanı Vecdi Yanbaz Genel Başkan Yardımcıları Metin Yılancı Yıldırım Akbaba ve Turan Çetinkaya Zonguldak Büro Memur-Sen Şubesi’ni ziyaret ederek il divan toplantısına katıldı.

Şube başkanı Ramazan Seyrek ve Genel Başkan Vecdi Yanbaz Öncelikle Vali Yardımcısı Nevzat Taşdan'ı ziyaret etti.

Ardından Ticaret İl müdürlüğünü, il planlama müdürlüğünü, Milli Emlak Müdürlüğü'nü, idari ve sosyal işler Müdürlüğü'nü, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü'ne Vergi Dairesi Başkanlığı'na çalışma ve İşkurumu il Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürlüğünü ziyaret ettiler.

Genel Başkan Yardımcıları Büro Memur-Sen iş koluna bağlı bazı iş yerlerine ziyarette bulunarak üyelerinin sorun ve taleplerini aldılar.

Ziyaretlerin ardından Zonguldak öğretmen evinde akşam yemeğinin ardından çok amaçlı toplantı salonunda il divan toplantısı gerçekleştirildi.

İl divan toplantısına Memur-Sen Konfederasyonu Zonguldak il temsilcisi Kamuran Aşkar, Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Sadettin Dede, Sağlık Sen Şube Başkanı Mehmet Ali Kara, Enerji Bir-Sen Şube Başkanı Sedat Güngör, Diyanet-Sen şube başkan Halilibrahim Kulaç bem bir sen şube başkanı Veysel Özkan Birlik haber-sen başkanı Muhammet Çatalçam Bayındır Memursen başkanı Sadettin Kuruyamaç Toç Bir Sen başkanı Bekir Değirmenci Çaycuma Memursen ilçe başkanı Kenan Tunç ve daire amirleri katıldı.

İstiklal Marşı okunarak açılan toplantıda açılış konuşmasını şube başkanı Ramazan Seyrek gerçekleştirdi.

Ardından memur-Sen Çaycuma ilçe temsilcisi Kenan Tunç ve Memur-Sen Zonguldak İl Temsilcisi Kamuran Aşkar selamlama konuşmaları gerçekleştirdiler.

Büro Memur Sen Genel başkanı Vecdi Yanbaz’ın işyeri ve ilçe temsilcilerine hitabından sonra genel merkez yöneticileri ne ve Düzce şube Başkanı'na hediyeler takdim edildi.

Daha sonra işyeri ve ilçe temsilcilerin tarafından sorun ve talepler genel merkez yöneticileri ne iletildi.

Toplantının ardından Ramazan Seyrek tarafından toplantının üyeler ve temsilcileri açısından çok yararlı olduğunu söyleyerek ilimizde ziyarette bulunan genel merkez yöneticileri ne teşekkürlerini bildirdi.

Genel başkan ve genel başkan yardımcıları toplantının ardından memnuniyetlerini belirterek Genel merkeze gitmek üzere ilimizden ayrıldılar.

(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak Büro Memur-Sen Zonguldak Şubesi İl Divan toplantısı yapıldı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 18 KASIM 2017
ANA HABER 18 KASIM 2017
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM