“Performansımız yüksek olmak zorunda”

“Performansımız yüksek olmak zorunda”

“Performansımız yüksek olmak zorunda”
Bu içerik 328 kez okundu.

İl Genel Meclisi toplantısı sonrasında değerlendirme de bulunan İl Genel Meclisi başkanı Necdet karaveli, “Yapacak hizmetleri yapacak olduğumuz hizmetlerin kalıcı olması anlamında, standardı yüksek hizmetler olması anlamında da mücadelemiz var. İnşallah arkadaşlar iyi bir ivme yakalayacağız” dedi

 

Zonguldak İl Genel Meclisi’ni 11. Birleşimi Gerçekleştirildi.

İl Genel Meclisi Başkanı Necdet karaveli Başkanalğı’nda gerçekleştirilen birleşim açılış ve yoklama ile başladı.

Bir önceki oturuma ait tutanak özeti okunmasını ardından oylanmasına geçildiği sırada CHP İl Genel Meclisi Üyesi Nebahattin Yılmaz, tutanakta hatalar olduğunu belirterek düzeltilmesini istedi ve tutanak düzeltilmiş hali ile oylanarak kabul edildi.

Bir sonraki oturumun günü ve saatinin belirlenmesi ile birlikte birleşim sona erdi.

İl Genel Meclisi bugün, yapılacak olar bütçe görüşmeleri nedeniyle gündemsiz toplandı. Birleşim sonrasında il genel meclisi üyeleri kendi aralarında toplanarak bütçe görüşmesi gerçekleştirdiler.

ZONGULDAK’IMIZA GÜZEL ŞEYLER YAPACAĞIZ. BU KAPSAMDA ÇALIŞIYORUZ

Toplantı sonrasında gazetecilerin soruların yanıtlayan İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli, önemli açıklamalarda bulundu. Bütünşehir konusunda beklide son bütçeyi yapacaklarını belirten Necdet karaveli, “On birinci birleşimimi yaptık. Arkadaşlarımızla birlikte bütçe görüşmelerimiz artık olgunlaştırmaya başladık ve sonuna doğru geldik ve bir şeyler ortaya çıkmaya başladı. İnşallah. Yine tekrar söylüyorum, Yapacak hizmetleri yapacak olduğumuz hizmetlerin kalıcı olması anlamında, standardı yüksek hizmetler olması anlamında da mücadelemiz var. İnşallah arkadaşlar iyi bir ivme yakalayacağız. 2018 yılı içerinde mutlaka performansımız yüksek olmak zorunda. Söylenildiği gibi bütünşehir gündemde. Biz özel idare olarak belki de artık son programlarımızı hazırlıyoruz ve bu anlamda dikkatli olmamız gerekiyor. İnşallah gelecek 2019’un ne getireceği kesin olmamakla beraber biz 2019’dan sonra köylerimizde en azından geçiş döneminde sıkıntılar yaşamamak için çalışmalar yapmaya devam ediyoruz “ dedi.

YAŞANILABİLİR ŞEHİRLERİ MEYDANA ÇIKARTMAMIZ GEREKİYOR

Ayrıca Ankara’da Şehircilik şurasına katıldığını belirten Necdet Karaveli, “Cumhurbaşkanımızda katılımlarıyla şehircilik şurasının kapanış programını külliyede gerçekleştirdik. Gerçektende Türkiye yerleşim açısından gerçekten baktığımızda medeniyetlerin geçiş noktası, medeniyetlerin kapısı. Bu anlamda yeni oluşumda özellikle imar alanlarında daha dikkatli olunması gerektiği aşikardır. Bunun yanında kentsel dönüşümü de mutlaka uygulamamız gereken yerler var. Yaşanılabilir şehirleri meydana çıkartmamız gerekiyor. Bu anlamda hükümetimizin gerçekten güzel çalışmaları var. çevre ve şehircilik bakanlığımızın. Bu konuda bizi tekrar bilgilendirdiler. İnşallah güzel günler Türkiye’yi bekliyor.

(HABER-ERCAN DEMİR)

ZONGULDAK “Performansımız yüksek olmak zorunda”
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 18 KASIM 2017
ANA HABER 18 KASIM 2017
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM