ULUPINAR’ DAN ON KASIM MESAJI…

ULUPINAR’ DAN ON KASIM MESAJI…

ULUPINAR’ DAN ON KASIM MESAJI…
Bu içerik 357 kez okundu.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar 10 Kasım Atatürk’ ün ölüm yıldönümü ile ilgili yazılı bir mesaj yayımladı.

Ulupınar mesajında;

Ulu Önder Atatürk’ ü ölümünün 79. Yılında rahmet ve minnetle anıyoruz.

En büyük ideali Türkiye’ yi muasır medeniyetler seviyesine çıkartmak olan 10 Kasım 1938’ de yitirdiğimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk, başkomutan olarak 1919’ da Samsun’ da başlattığı milli mücadeleyi 1923 ‘ de Türkiye Cumhuriyeti’ ni kurarak zafere ulaştırmış ve ismi tarihe yazılmış ender devlet adamlarındandır.

Gazi Mustafa Kemal en büyük eserim dediği Türkiye’ yi gelecek nesillere emanet etmiştir. Bizler de Gazi’ nin hatırasına sahip çıkarak ülkemizi daha ileri götürmek için mücadele etmekteyiz.

10 Kasımlar Atatürk’ ün fikirlerinin daha iyi anlaşıldığı, büyük önderin eserine daha fazla sahip çıkıldığı, milli birlik ve beraberlik içinde geçirildiği günler olmalıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere vatan toprakları için kanlarını dökmekten, canlarını vermekten çekinmeyen aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, saygılar sunuyorum.” ifadelerine yer verdi

 

zonguldak haberleri ataürk 10 kasım ak parti özcan ulupınar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 22 KASIM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 22 KASIM 2017
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017