“İyi ki doğmuşsun Atam”

“İyi ki doğmuşsun Atam”

“İyi ki doğmuşsun Atam”
Bu içerik 199 kez okundu.

Fikr-i Asım Zonguldak İl Başkanı Sinan Toprak, “Atatürk’ü ve onun verdiği mücadeleyi iyi bilmeli ve onun gösterdiği hedefler istikametinde çalışmalıyız.” dedi.

Ulu Önder Atatürk’ümüzün 79.ölüm yıldönümünü yine büyük bir üzüntüyle ve rahmetle andıklarını belirten Sinan Toprak, “Her ne kadar bu Dünyadan ayrılmış olsa da bizlere bıraktığı mirasla, ilkeleriyle, Cumhuriyeti ile ebediyete kadar içimizde yaşıyor ve yaşatıyoruz. Bizler bugünü sadece ölüm yıldönümünü anmakla ve yad etmekle kalmayıp onun hatırasına ve emanetlerine kurduğu Cumhuriyete, rejime ve devlete sahip çıkmalı ve bu sayede kendisine laik olmalıdır. İşte o zaman görülecektir ki on kasımlar bir ayrılış değil, bir yüceliş ve laik olma günü haline gelecektir.

Ulu Önderimiz Cenabı Allah tarafından Türk milletine yüz yılda bir görülen mucizelerden bir tanesidir. Bunu iyi anlamalı ve idrak etmeli. Bu bağlamda Atatürk’ü ve onun verdiği mücadeleyi iyi bilmeli ve onun gösterdiği hedefler istikametinde çalışmalıyız. Umuyor ve biliyorum ki, kendisi de bu halden son derece memnun olacak ve bizlere de hakkını helal edecektir.  Bu duygu ve düşüncelerde Türkiye Cumhuriyetini kuran Atamızın huzurunda saygıyla, sevgiyle, hürmetle eğiliyorum.

Kendisine Cenabı Allahtan gani gani rahmet diliyorum. İyi ki doğmuşsun Atam” dedi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak “İyi ki doğmuşsun Atam”
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017
ANA HABER 23 KASIM 2017
ANA HABER 23 KASIM 2017