ANAVATAN PARTİSİ’NDE MAZBATA TÖRENİ YAPILDI

ANAVATAN PARTİSİ’NDE MAZBATA TÖRENİ YAPILDI

 ANAVATAN PARTİSİ’NDE MAZBATA TÖRENİ YAPILDI
Bu içerik 643 kez okundu.

Anavatan Partisi Zonguldak İl başkanlığınca mazbata dağıtım töreni düzenlendi

Anavatan Partisi Zonguldak İl Başkanı Yalçın Kiren, düzenlenen törenle birlikte; Merkez İlçe Başkanı İzzet Demirci, Kilimli İlçe Başkanı Orhan Çimşir, Elvanpazarcık Belde Başkanı Yusuf Çakal, İl Başkan Yardımcısı Mali Sekreteri Yaşar Ustabaş, Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Murat Dereli, Yaşlılar Komisyon Sorumlusu İl Başkan Yardımcısı Emrullah Budak, İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Bağbaşı, Şehit ve Gazilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcı Mesut Çolban, İl kadın kolları Komisyon Başkanı Kadriye Ayçiçeği, Merkez İlçe Başkan Yardımcısı: Ersun Yıldız ve Merkez İlçe Mali Sekreteri Mehmet Köksal’a mazbatalarını tek tek teslim etti.

KİREN: ANAVATAN PARTİSİ OLARAK ZONGULDAK’A HİZMET ETMEK İSTİYORUZ

Törende konuşma yapan Anavatan Pa8rtisi İl Başkanı Yalçın Kiren, “Evet arkadaşlar, hepiniz hoş geldiniz. Tüm mazbatalarımız dağıtmış bulunuyoruz. Herkese hayırlı ve uğurlu olsun diliyorum. Hepinize başarılar diliyorum

İlk önce Anavatan Partisi olarak ilimize hayırlı ve uğurlu ol sun demek istiyorum. Bu yola tüm arkadaşlarımızla birlikte çıktık. Sonu ne olursa olsun Anavatan partisi olarak Zonguldak’a hizmet etmek istiyoruz. Bu nedenle de önümüzdeki genel seçimlerde partimizi iyi bir yere taşımak istiyoruz. Tüm ekibimize de güveniyorum ve ekibimle birlikte yola çıktığım için çok mutluyum ve hepsine teşekkür ediyorum” dedi.

DEMİRCİ: GÖREVİNDE HERKESE BAŞARILAR DİLİYORUM

Anavatan Partisi Merkez İlçe Başkanı İzzet Demirci’de, “Sayın il başkanımla son iki aydır birlikte görev yapıyorum. 8 aydır bu teşkilatla beraber Zonguldak’ta iyi yerlere geleceğimize inanıyorum. Ve teşkilatıma, sayın il başkanıma ve genel başkanıma güvendiğimiz için bu yola çıktık. Öncelikle Sayın genel başkanıma bize bu görevleri layık gördüğü için Sayın İl başkanıma, ilçe başkanlarına ve tüm teşkilat üyelerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Görevinde herkese başarılar diliyorum” ifadesini kullandı.

ÇİMŞİR: İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ EN GÜZEL ŞEKİLDE YAPACAĞIM

Son olarak Anavatan Partisi Kilimli İlçe başkanı Orhan Çimşir’de, “Bize bu görevi Yalçın Kiren başkanımız layık gördüğü için kendisine teşekkür ediyorum. Kilimli’de ilçe başkanlığı görevini en güzel şekilde yapmaya hazırız. Hayırlı olsun arkadaşlarıma.” diye konuştu.

(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak ANAVATAN PARTİSİ’NDE MAZBATA TÖRENİ YAPILDI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 18 KASIM 2017
ANA HABER 18 KASIM 2017
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM