Karayılmaz Zonguldak’ta

Karayılmaz Zonguldak’ta

Karayılmaz Zonguldak’ta
Bu içerik 717 kez okundu.

 Yaklaşık 2 sene Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü olarak görev yaptıktan sonra  2 ay önce  Samsun’a atanan Ahmet Karayılmaz  Zonguldak’a gelerek  tanıdık ve dostları ile  hasret giderdi.

Karaelmas Kemal Köksal Stadyumu ve Site Spor Salonu’na giderek Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Hakan Yüksel, tesis amiri  Cemal Demirci  ve  görevlilerle  sohbet eden Karayılmaz, bilgi alışverişinde bulundu.


 Özel bir işi için  bir günlüğüne Zonguldak’a  geldiğini ,  bu arada   tanıdıkları ile hasret giderdiğini belirten Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Karayılmaz, yaptığı açıklamada şu bilgilere yer verdi,”Pazar günü Samsun’dan Ankara’ya gelerek  Zonguldakspor’u Hacettepe maçında desteklemiştik. Sonuçta Zonguldaklıyız.  Bir işimin olmasından dolayı 2 saatliğine de  olsa insanın memleketine gelmesi  çok güzel bir duygu. Gelmişken  tanıdıklarımızı ve dostlarımızı ziyaret ettik. Hasret giderdik. Önümüzdeki günlerde bu ziyaretleri  biraz geniş tutup tanıdık ve dostlarımızı ziyaret edeceğiz. Tüm Zonguldaklı hemşerilerime  selamlarımı gönderiyorum.” HABER: ERCAN AYGÜN

zongludak haberleri haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 18 KASIM 2017
ANA HABER 18 KASIM 2017
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM