Çatalağzı yolları kaderine terk edildi...

Çatalağzı yolları kaderine terk edildi...

Çatalağzı yolları kaderine terk edildi...
Bu içerik 1540 kez okundu.

Çatalağzı Dolmuş durağı esnafı ve vatandaşlar Çatalağzı Belediyesine ateş püskürdü

 

Çatalağzı Dolmuş Durağı esnafları ve vatandaşlar yaklaşık 3 aydır bitmeyen altyapı çalışmalardan dolayı Çatalağzı Belediyesi'ne ateş püskürdü.

Çatalağzı yollarının kaderine terk edilmiş durumda olduğunu söyleyen Çatalağzı Dolmuş Durağı Başkanı Özkan Hazertürk de, alt yapısı tamamlanan yolların halen daha asfaltının dökülmediğini, öylece bırakıldığın belirterek, belediyeye sitem etti.

Özkan Hazertürk: “Çatalağzı’nda şu an kanalizasyon çalışması var. Elbetteki bu yapılmak zorunda ancak şöyle bir eksiklik var. Bundan bir ay önce bitirilen yerlerin bile yamalanmayıp ya da asfaltlanmayıp kaderine terk edildiğini görüyoruz. Burada ciddi bir şekilde araç sıkışıklığı yaşanıyor” dedi.

MUSLU-ÇATALAĞZI ARASINDA YOL ÇEKİLMEZ HALE GELDİ

Muslu-Çatalağzı arasında yolun çekilmez hale geldiğini belirten Özkan Hazertürk, “Şu an bir de bunun üstüne Devlet Demir Yolları geçidi kapattı. Bu çalışma da bunun üstüne eklendiği zaman Muslu-Çatalağzı arasında yol çekilmez hale geldi. Çatalağzı ve Muslu arası yaklaşık 10 dakika. Ama maalesef sadece 6 km olan yoldan 25 dakikada geliyoruz. Hem bize hem arabamızdaki yolcularımıza yazık. Biz yolcularımız kaybettik. Aynı zamanda araçlarımızda fazla km yapıp daha fazla yakıt yakma ülke ekonomisine ve kendi cebimize zarar veriyor. Bu çalışmaların artık koordineli yapılması lazım. 2017 yılındayız, belediyelerde bu konuyla ilgili birçok müdürlükler var ve bunları göreve davet ediyoruz. Bu insanlara bir hizmet verirken kaliteli olmasını istiyoruz ve bekliyoruz. Yapacak başka hiçbir şeyimiz yok. Söylemlerimizin gündeme gelip yerine ulaşıp gerekenin yapılmasını talep ediyoruz” ifadesini kullandı.

Çatalağzılı vatandaşlar da yolların çok kötü olduğunu, çukurdan geçilmediğini ifade ederek Çatalağzı Belediyesine tepki gösterdiler.

(HABER: GAMZE TAŞDEMİR-ERCAN DEMİR)

 

zonguldak haberleri çatalağzı adnan akgün
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 18 KASIM 2017
ANA HABER 18 KASIM 2017
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM