Liseli öğrencilerden Çaturoğlu'na ziyaret

Liseli öğrencilerden Çaturoğlu'na ziyaret

Liseli öğrencilerden Çaturoğlu'na ziyaret
Bu içerik 306 kez okundu.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu’nun bürosundan yapılan açıklamada Zonguldak Çaycuma Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri Müdür Yardımcısı Mehmet Kocaarslan nezaretinde Ankara’ya düzenledikleri gezi programı çerçevesinde Gazi Meclisi ve ardından Çaturoğlu’nu ziyaret ettikleri bildirildi.

Milletvekili Çaturoğlu, ziyaretle ilgili yaptığı değerlendirmesinde şu ifadelere yer verdi; “Çaycuma Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerimiz Müdür Yardımcıları Mehmet Kocaarslan ve öğretmenleri ile birlikte Ankara’da bir dizi ziyaret kararı almışlar.  Önce Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesini, daha sonra Gazi Meclisi ziyaret ettiler. Akabinde şahsımı da ziyaret ettiler. Öğretmen ve öğrencilerimizi Gazi Meclisimizde ağırladık ve kendileri ile hasbihal ederek tavsiyelerde bulunduk. Öğretmen ve öğrencilerimiz de ziyaretlerden memnun kaldıklarını ifade ettiler.

Daha sonra öğretmen ve öğrencilerimiz ile hatıra fotoğrafı çektirerek, okul kütüphanesinde istifadelerine sunulması için Diyanet İşleri Başkanlığı yayınlarından “Hadislerle İslam” adlı yedi ciltlik hadis kitabını hediye ettik.”

ak parti zonguldak haber son dakika haberi faruk çaturoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 18 KASIM 2017
ANA HABER 18 KASIM 2017
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM