ÖNDER’den değerlendirme toplantısı

ÖNDER’den değerlendirme toplantısı

ÖNDER’den değerlendirme toplantısı
Bu içerik 471 kez okundu.

Zonguldak Önder İmam Hatipliler Dernekleri olarak İl, İlçe ve Bartın Derneği’nin katılımıyla aylık il istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantının Zonguldak Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde gerçekleştirildiğini belirten Önder Başkanı Zekeriya Uçar şunları söyledi:

“Zonguldak Önder İmam Hatipliler Dernekleri olarak İl, İlçe ve Bartın Derneğimizin katılımı ile aylık il istişare ve değerlendirme toplantımızı Zonguldak Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesinde yaptık. Zonguldak Önder İmam Hatipliler Derneği ve Zonguldak Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Sayın Recep Ali Kanberoğlu ile toplantıya ev sahipliği yaptık. Toplantıya İstanbul Önderden Karadeniz Bölge Sorumlusu Ömer Ceylan, Alaplı Dernek Başkanı Osman Odabaş, Çaycuma Dernek Başkanı İsmail Çelebi, Devrek Dernek Başkanı Erdoğan Ören, Gökçebey Dernek Başkan Yardımcısı Hamza Çayıroğlu,  Ereğli Dernek Başkan Yardımcısı Hüseyin Öztürk Bartın Dernek Başkanı Mehmet Kuşçu ve Yönetim Kurulu üyeleri katıldı. Yaptığımız toplantıda bu zamana kadar yaptığımız etkinlikleri anlattık. Bundan sonra hangi projeleri uygulayabiliriz bunları konuştuk tartıştık. İl toplantılarını önceki dönemde her ay merkezden başlayarak dönüşümlü olarak ilçelerde yaptık. Yaz döneminde ara verdiğimiz bu toplantılara tekrar başladık ve yine ilçelerimizde dönüşümlü olarak yapmaya devam edeceğiz. Toplantılarda bilgi ve tecrübe paylaşımı yapıyoruz. 

Dernekler yaptığı etkinlikleri anlatıyor ve yapmayı düşündüklerini paylaşılıyorlar. Ortak ne gibi etkinlik yapabiliriz onları konuşuyoruz. Ayrıca biz Zonguldak Önder İmam Hatipliler Derneği olarak geçtiğimiz hafta ÖNDER Ankara Temsilciliği’nin yeni binası, ÖNDER Akademi ve Talim Dergisi’nin tanıtımlarının yapıldığı programa katıldık.

Programa Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanvekili Bilal Erdoğan, 

Saadet Partisi eski Genel Başkanı Recai Kutan, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ve bazı milletvekilleri daire müdürleri sendika ve stk başkanları katıldı.  Aynı gün Milletvekili Faruk Çaturoğlu’nu ve1991 Mezunumuz Gençlik ve Spor Bakanlığı Hukuk Müşaviri Ahmet Bensiz Beyi ziyaret ettik.

İl Müftüsü Rüstem Can Beyi ziyaret ettik ve bilgi alışverişinde bulunduk.

İmam Hatiplerin Kuruluş Yıldönümü çerçevesinde Çaycuma İlçe Müftüsü Sayın Mahmut Rauf Arcaklıoğlu okullarımızda konferans verdi. Dernek olarak sorumluğu bize verilen Afganlı Mülteci Ailelerin ihtiyaçları için çalışma yaptık. Kozludaki Önder Yüksek Öğretim Öğrenci yurdumuzda her hafta Cuma günleri akşamı bir hocamızı öğrencilerimizle buluşturuyoruz. İl istişare ve değerlendirme toplantısına katılan tüm Dernek Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyelerine, İstanbul Önderden gelen Karadeniz Bölge sorumlusuna ve Zonguldak Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürüne şahsım ve yönetim kurulundaki arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum”

(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak ÖNDER’den değerlendirme toplantısı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 18 KASIM 2017
ANA HABER 18 KASIM 2017
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM