Özbakır: Yerli otomotiv sanayinin Zonguldak’a gelmesi için çalışacağız

Özbakır: Yerli otomotiv sanayinin Zonguldak’a gelmesi için çalışacağız

Özbakır: Yerli otomotiv sanayinin Zonguldak’a gelmesi için çalışacağız
Bu içerik 2701 kez okundu.

AK Parti’nin Aylık Olağan divan toplantı gerçekleştirildi

AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, yerli otomotiv sanayinin Zonguldak’a gelmesi için çaba içinde olacaklarını söyledi.

AK Parti Zonguldak İl Aylık Divan Toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıya Milletvekilleri Hüseyin Özbakır, Özcan Ulupınar, İl Başkanı Zeki Tosun, Kadın Kolları Başkanı Züleyha Arıman, Gençlik Kolları Başkanı Burhan Onuk ile belediye başkanları katıldı.

Toplantı hakkında ilgili veren AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, aylık divan toplantısını gerçekleştirdiklerini belirterek katılanlara teşekkür etti. Zeki Tosun, “Çok kıymetli vekillerim, ilçe başkanlarım, Belediye başkanlarım, değerli teşkilat mensupları. Bugün burada AK Partimizin aylık olağan toplantılarından birini gerçekleştiriyoruz. Biraz önce sayın ilçe başkanlarımızla, 8 ilçe başkanımızla bir toplantı yaptık. Şu anda kıymetli vekillerimizin, belediye başkanlarımızın ve aynı zamanda ilçe başkanlarımızın olduğu bir aylık istişare toplantı tertip etki ve onun için bugün hep birlikteyiz. Ben öncelikle hepsine hoş geldiniz diyordum bu burada bugün Zonguldak’la ilgili konular üzerinde Sayın vekillerimiz ile beraber, belediye başkanlarımız, ilçe başkanlarımız, kadın ve gençlik kolları başkanlarımızın katılımıyla onlarla beraber konular üzerinde bazı istişareler ve görüşmeler yapacağız. Ben bu toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum.” İfadelerini kullandı.

YERLİ OTOMOTİV SANAYİNİN GELMESİ İÇİN ÇABA GÖSTERECEĞİZ

AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, gazetecilerin, Cumhurbaşkanı yerli otomotiv sanayi ile ilgili açıklamasını hatırlatarak, “Öncesinde yerli otomotiv sanayini Zonguldak’a gelmesi için açıklamalarınız olmuştu, Zonguldak olarak talip olacak mıyız” sorusuna, “Yerli otomotiv sanayinin Zonguldak’a gelmesi için çalışacaklarını kaydetti.

Toplantıya katılan belediye başkanlarına hoş geldin diyerek sözlerine başlayan Hüseyin Özbakır, “Ben öncelikle tüm başkanlarımıza hoş geldiniz diyorum. Umarım yaralı bir toplantı olacak ve karşılıklı bilgi alışverişinde bulunacağız.  Onların ihtiyaçları ve bizleri de ne şekilde yardımcı olacağı konusunda konuşacağız. Onun haricinde tabi ki hepimiz yerli otomotiv sanayinin buraya gelmesini arzu ederiz. Bizde arkadaşlarımızla birlikte inşallah girişimlerimiz olacak. Ama tabi hükümetimizin kararı nedir neresi düşünülüyor o konuda bir bilgimiz yok. Sadece açıklaması yapıldı. Biz yöremize gelmesi konusunda elimizden gelen çabayı yürüteceğiz ve bunun sözün verebiliriz” dedi.

Ayrıca İl Başkanı Zeki Tosun’da yerli otomotiv sanayi konusunda çaba göstereceklerini ifade etti.

Toplanda daha sonra basına kapalı bir şekilde devam etti

(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak Özbakır: Yerli otomotiv sanayinin Zonguldak’a gelmesi için çalışacağız
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 18 KASIM 2017
ANA HABER 18 KASIM 2017
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM