AK Parti ilçe başkanları toplantısı yapıldı

AK Parti ilçe başkanları toplantısı yapıldı

AK Parti ilçe başkanları toplantısı yapıldı
Bu içerik 447 kez okundu.

İl Başkanı Zeki Tosun, Kasım ayı sonuna kadar ilçe kongrelerini tamamlanacağını ve il kongresine hazır hale geleceklerini ifade eti

İl Başkanı Zeki Tosun’a il yönetimi ve ilçe başkanları sürpriz doğum günü kutlaması gerçekleştirdiler.

 

AK Parti İlçe Başkanları toplantısı bugün gerçekleştirildi.

Toplantıda AK parti İl Başkanı Zeki Tosun 8 ilçe başkanıyla bir araya geldi.

Toplantıyı değerlendiren AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, teşkilat olarak düzenli bir şekilde toplantılarını gerçekleştirdiklerini kaydetti.

4 ilçe başkanın belirlendiğini ev göreve başladıklarını belirten Zeki Tosun, ayrıca kasım ayı sonuna kadar ilçe kongrelerini tamamlanarak il kongresine hazır hale geleceklerini kaydederek şunları söyledi:

“AK Parti’ni kurulduğu günden beri teşkilat çalışmasına verdiği önemi hepimiz biliyoruz ve bugünde onlardan bir tanesin gerçekleştiriyoruz. Kıymetli ilçe başkanlarımız ile beraber her ay yaptığımız toplantılardan birini bugün idrak edeceğiz. Bugün burada arkadaşlarımızla beraber ilçelerindeki, ilimizdeki konularla ilgili istişarelerde bu bulunacağız. Daha sonra tekrar belediye başkanlarımız ve vekillerimizin olacağı bir değerlendirme toplantısı yapacağız. Tabi önümüzde ki 2019’da çok önemi bir seçim var. Onu içimde genel merkezimizin vermiş olduğu bir start var. Bunu arkadaşlarımızla bölgemizde neler yapabiliriz onları konuşmak için bir araya gedik. Toplantımızı birazdan gerçekleştireceğiz, Evet bugün Cumartesi ve ilçe başkalarımız, belediye başkanlarımız vakitlerini ayırıp geldiler, mesailerini ayırıp geldiler. Bu AK Parti’nin teşkilat çalışmasına ne kadar önem verdiğinin bir göstergesidir. Toplantımın hayırlı olmasını diliyorum. Ayrıca 4 ilçemizin kongresi yapıldı. Diğer 2 ilçemizin atamaları yapıldı, 2 ilçemizin kongreleri yapılacak. 2 ilçemizin kongre tarihlerini önümüzdeki günlerde alacağız. Kasım ayı içinde kongrelerimiz tamamlayıp il kongresine hazır hale geleceğiz”

Konuşmanı ardından AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun’a İl yönetimi ve ilçe başkanlarını iki ayrı yaş pasta masaya getirerek sürpriz doğum günü kutlaması gerçekleştirildi.

Zeki Tosun’da sürpriz doğum günü kutlaması nedeniyle mutluluğunu belirterek teşekkür etti.

(HABER-ERCAN DEMİR)

AK Parti ilçe başkanları toplantısı yapıldı zonguldak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 18 KASIM 2017
ANA HABER 18 KASIM 2017
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM