Ahmet Gören’den Necdet Karaveli’ye ziyaret (Videolu Haber)

Ahmet Gören’den Necdet Karaveli’ye ziyaret (Videolu Haber)

Ahmet Gören’den Necdet Karaveli’ye ziyaret (Videolu Haber)
Bu içerik 447 kez okundu.

AK Parti Kozlu İlçe Başkanı Ahmet Gören, İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli’yi ziyaret etti.

AK Parti Kozlu İlçe Başkanı Ahmet Gören, yaptığı açıklamada, kongre hazırlıklarını devam ettiğini, yeni yönetim oluşturduklarını ve aynı zamanda Kozlu İl Genel Meclisi olan İl Genel meclisi başkanımız Necdet karaveli ile birlikte istişare içinde olduklarını kaydederek şunları söyledi:

“Göreve yeni atandık. Necdet başkanımız bizim ilçemizden İl Genel Meclisi üyemiz ve aynı zamanda İl Genel Meclisi Başkanımız. Kendilerini ziyaret ediyoruz, belediye başkanımız ziyaret ediyoruz, kurumları ziyaret ediyoruz. İlçemizi kongreye doğru taşımaya çalışıyoruz şu anda. Yönetimimizi oluşturmaya çalışıyoruz. Kafamızda belirli isimler var, istişareler yapıyoruz. İl Genel Meclis Başkanımızla, belediye Başkanımızla, eski ilçe başkanımız ve belde başkanlarımız ile bunların hepsiyle istişare ayarak en iyi yönetim listesini oluşturmaya çalışıyoruz”

İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli’de ziyaretten duyduğunu memnuniyeti dile getirdi. Karaveli, “Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Bizim için meclis açısından kasım ayı önemli bir zaman. Bütçenin hazırlandığı zaman. İnşallah sayın başkanımızın da Kozlu’da ki programları aşamasında bize mutlaka önerileri olacaktır. Biz bunları beraberce diğer il genel meclisi üyesi arkadaşımız, ilçe başkanımız değerlendirip inşallah güzel bir program yapmak istiyoruz. Tabi bir yandan da Kozlu ilçemizin kongresinin hazırlığı aşamasındayız. İnşallah birlik ve bütünlüğümüzün daha da pekiştiği, kardeşliğimizin daha da pekiştiği, 2019 seçimlerine partimizi daha bir heyecanla taşıdığımızı bir zaman dilimi inşallah Kozlu’da başlayacak. Bu anlamda sıkıntı olacağını ben tahmin etmiyorum. Ben başkanımıza ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak Ahmet Gören’den Necdet Karaveli’ye ziyaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM
ANA HABER 17 KASIM 2017
ANA HABER 17 KASIM 2017