ÜLKÜCÜ İŞÇİLER DERNEĞİ’DEN MADENCİLERE ZİYARET

ÜLKÜCÜ İŞÇİLER DERNEĞİ’DEN MADENCİLERE ZİYARET

ÜLKÜCÜ İŞÇİLER DERNEĞİ’DEN MADENCİLERE ZİYARET
Bu içerik 591 kez okundu.

Ülkücü İşçiler Derneği’nin Genel Başkan Yardımcısı Şükrü Kayabaşı ve Karadeniz Bölge Başkanı Celal Şayan, TTK Gelik’te madencileri ziyaret etti.

Ülkücü İşçiler Derneği’nin Genel Başkan Yardımcısı Şükrü Kayabaşı ve Karadeniz Bölge Başkanı Celal Şayan beraberinde Ülkücü İşçiler Derneği Zonguldak Şubesi Başkanı Serdal Acar ile birlikte TTK işçilerine destek vermek amacıyla ilimize gelerek bir dizi ziyarette bulundular.

Kayabaşı ve Şayan, öncelikle Türkiye Taşkömürü Kurumu GMİS Karadon Şube Başkanı Kemalettin Karataş’ı ziyaret ederek kurum içindeki sorunlarla ilgili bilgi aldılar. Karadon müessese ve Gelik işletme müdürlüğündeki maden işçileri ile bir araya gelen Ülkücü İşçiler Derneği Genel Başkan yardımcısı Şükrü Kayabaşı yaptığı açıklamada ‘’Genel Başkanımız Sayın Hakan Kandemir’in talimatları ile Zonguldak TTK çalışanları maden işçisi kardeşlerimize destek olmak amacıyla ziyaret ettik. İşçi kardeşlerimizin sorunlarını yerinde dinledik. Ülkücü İşçiler Derneği olarak hak mücadelelerinde sonuna kadar yanlarında olacağımızı beyan ettik’’ dedi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak ÜLKÜCÜ İŞÇİLER DERNEĞİ’DEN MADENCİLERE ZİYARET
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM
ANA HABER 17 KASIM 2017
ANA HABER 17 KASIM 2017