ŞEHİT AİLESİNE ZİYARET

ŞEHİT AİLESİNE ZİYARET

 ŞEHİT AİLESİNE ZİYARET
Bu içerik 464 kez okundu.

Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Gençlik merkezi Müdürlüğünce, gençlik liderleri ve gençlerle birlikte şehit aileleri ziyaret edilmeye devam ediliyor.

Yapılan açıklamada, “Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Gençlik merkezi Müdürlüğümüzce, gençlik liderleri ve gençlerimizle birlikte şehit ailelerimizi ziyaret etmeye devam ediyoruz.

Geçtiğimiz haftalarda ilimizde gerçekleştirilen Damla projesi ile, yine geçtiğimiz haftalarda Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Vekilimiz Hakan Yüksel, Gençlik Merkezi Müdür Vekilimi Barış Özdemir, gençlik liderlerimiz ve gençlerimiz ile gerçekleştirilen ziyaretler Zonguldak Şehit Aileleri Derneği ziyareti ile başlamış oldu. 

Devam eden ziyaretlerimizde 1 Kasım 2017 tarihinde Şehit TSK mensubu Ekrem Tüysüz’ün ailesini evinde ziyaret ettik. İl Müdür Vekilimiz Hakan Yüksel, Gençlik Merkezi Müdür Vekilimiz Barış Özdemir, gençlik merkezi personelimizce gerçekleştirilen ziyarette şehit ailemizin hayır duasını alarak yapacağımız etkinliklere davet ederek ziyaretimizi sonlandırdık!” denildi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

ŞEHİT AİLESİNE ZİYARET Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 18 KASIM 2017
ANA HABER 18 KASIM 2017
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM