FLAŞ!.. DEVREK VE GÖKÇEBEY İÇİN BÜYÜK MÜJDE!..

FLAŞ!.. DEVREK VE GÖKÇEBEY İÇİN BÜYÜK MÜJDE!..

FLAŞ!.. DEVREK VE GÖKÇEBEY İÇİN BÜYÜK MÜJDE!..
Bu içerik 887 kez okundu.

Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’ yü bakanlıkta ziyaret ederek Devrek ve Gökçebey için Organize Sanayi Bölgesi kurulması için onay aldıklarını duyurdu.

Ziyarete, Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci, Devrek TSO Başkanı Ertan Civak, Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk ve Bakacakkadı Belediye Başkanı Sezgin Özdemir’ de katıldı.

Özcan Ulupınar, başkanlarla beraber bakan Özlü’ yü ziyaret sebebini şöyle açıkladı;

“Organize sanayi bölgesi ihtiyacı için başkanlarla beraber Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Faruk Özlü’ ye gittik. Sayın bakandan Devrek ve Gökçebey için Organize Sanayi Bölgesi kurulması talebinde bulunduk. Bakanımız bizim bu talebimizi olumlu değerlendirerek Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü Yaşar Öztürk’ ü çağırıp Devrek ve Gökçebey için OSB kurulması çalışmalarının başlatılıp gerekenin yapılması yönünde talimat verdi. Zonguldak için böylesine müjdeli bir hizmeti kazandıracak olmasından dolayı biz de kendisine minnettarlığımızı ifade ettik.

İnşallah kazandırılacak OSB sayesinde her iki ilçemiz başta olmak üzere Zonguldak’ a istihdam ve ekonomide canlılık gelecektir. Bundan dolayı tekrar Sayın bakanımıza ve hükumetimize böylesine değerli bir yatırım için teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum.”     

 

ZONGULDAK HABERLERİ ÖZCAN ULUPINAR GÖKÇEBEY DEVREK
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 18 KASIM 2017
ANA HABER 18 KASIM 2017
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM