HARUN KARACAN ZONGULDAK’A GELİYOR

HARUN KARACAN ZONGULDAK’A GELİYOR

HARUN KARACAN ZONGULDAK’A GELİYOR
Bu içerik 432 kez okundu.

AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan’ın Zonguldak’ta Perşembe günü sivil toplum ve sendika temsilcileriyle bir araya geleceğini söyledi.

 

AK Parti’nin Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler’den sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Perşembe günü Zonguldak’ta sivil toplum ve sendika temsilcileriyle bir araya geliyor.

AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, Harun Karacan’ın sabah yapacağı esnaf ziyaretinin ardından sivil toplum ve sendika temsilcilerini hazır bulunacağı toplantıya katılacağını belirterek şunları söyledi:

KARACAN STK VE SENDİKA BAŞKANLARIMIZIN SORUNLMARINI DİNLEYECEK

“2 Kasım Perşembe günü Genel Başkan Yardımcımız Sayın Harun Karacan Bey, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanımız, Zonguldak'ta bir dizi ziyaretlerde bulunacak. Sabah 09.00’da başlayacak ziyarette ilk önce esnaf kardeşlerimizi Sayın Genel Başkan yardımcımız ile beraber gezeceğiz, daha sonra saat 10.00 ile 12.00 arasında sivil toplum kuruluşlarının başkanları ile beraber bir toplantı düzenledik kendisine. Burada bu toplantıya stk başkanlarını ve sendika başkanların çağırdık. Ve Zonguldak’ta Sayın Genel Başkan Yardımız ile beraber bu başkanlarımızın Zonguldak’ın sorunları, konuları ve stk’ların işte kamuyla ilişkileri münasebetleri konusunda güzel bir toplandı düzenledik. İnşallah bir aksilik olmazsa Perşembe günü 2 Kasım'da bu toplantımıza genel başkan yardımcımız katılmış olacak. Biz arkadaşlarımızı arıyoruz tek tek ve onları da tekrar buradan sizlerin vasıtasıyla davet ediyorum”

 

HARUN KARACAN KİM:

Harun Karacan, 1966 yılında Eskişehir’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Eskişehir’de tamamladı. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi eğitiminin ardından Konya Selçuk Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi alanında yüksek lisans eğitimi aldı.

1990 yılından bu yana enerji, gıda, nakliye ve sigorta sektörlerinde faaliyet gösteren Karacan Şirketler grubu Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir.

2009 yılında Eskişehir Ticaret Odası Başkanlığına seçilen Karacan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi oldu. Bu görev sürecinde, TOBB Ticaret Odaları Konsey Üyeliği ve Genç Girişimcilerden sorumlu Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini sürdürdü.

2013 yılında ikinci kez Eskişehir Ticaret Odası başkanı ve TOBB Yönetimine seçilmiştir.

Uluslararası Platformda ise Makedonya Cumhuriyeti Eskişehir, Afyonkarahisar, Bilecik ve Kütahya Bölgesinden sorumlu Fahri Konsolosluk görevini yürütmektedir.

Profesyonel kariyerinin yanında, birçok sivil toplum kuruluşunda üst düzey yöneticilik görevi üstlenerek TOBB Büyük Anadolu Lojistik Başkanlığı, Strateji Geliştirme Yüksek Kurulu, Formula İstanbul Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği, Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeliği, Türkiye Çim Hockeyi Federayonu Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulundu ve çok sayıda sosyal sorumluluk projesine imza attı.

Harun Karacan 2014 yerel seçimlerinde AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı adayı oldu.

1 Kasım 2015 tarihinde yapılan genel seçimde 26. Dönem AK Parti Eskişehir Milletvekili seçilen Karacan, Ekonomi İşleri Başkan Yardımcısı olarak Görev Almıştır.

TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkan Vekili görevini yürütmektedir.

AK Parti 3. Olağanüstü Genel Kurulu’nda MKYK Üyeliğine seçildi.”

(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak HARUN KARACAN ZONGULDAK’A GELİYOR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 18 KASIM 2017
ANA HABER 18 KASIM 2017
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM