Tunç, İlçe Jandarma Bölük Komutanı Özen’i ziyaret etti

Tunç, İlçe Jandarma Bölük Komutanı Özen’i ziyaret etti

Tunç, İlçe Jandarma Bölük Komutanı Özen’i ziyaret etti
Bu içerik 269 kez okundu.

Memur-Sen ve Diyanet-Sen Çaycuma İlçe Başkanı Kenan Tunç, “Jandarmamıza halkımızın asayiş ve güvenliği konusunda yaptıkları kıymetli çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

Memur-Sen ve Diyanet-Sen Çaycuma İlçe Başkanı Kenan Tunç ve Diyanet-Sen yönetim kurulu üyeleri, Çaycuma İlçe Jandarma Bölük Komutanı Selçuk Özen’i makamında ziyaret etti. 

Başkan Tunç, Binbaşılığa terfi etmesi nedeniyle Jandarma Komutanı Selçuk Özen’i tebrik etti.

Tunç, ziyarette yaptığı konuşmada, ”Sayın komutanımıza ve Jandarmamıza halkımızın asayiş ve güvenliği konusunda yaptıkları kıymetli çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. Kendilerine katkı konusunda üzerimize düşen bir konu olursa seve seve yapacağımızı ve her zaman kahraman askerimizin yanında olacağımızı belirtmek istiyorum. Özellikle intiharları önleme konusunda kendisiyle zaman zaman güzel istişarelerde bulunduğumuz sayın komutanımızın yüzbaşı rütbesinden binbaşılığa terfi etmesi bizleri son derece sevindirmiştir. Kendilerini tebrik ediyor, aziz milletimize hizmet yolunda başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Jandarma Binbaşı Selçuk Özen de ziyaretten duyduğu memnuniyeti şu sözleriyle ifade etti:” 

Biz her zaman halkımızın huzur ve güveni için varız. Sizin gibi duyarlı insanların desteği ile halkımıza daha güzel hizmetler sunmaya devam edeceğiz. Ziyaretiniz bizi son derece memnun etmiştir. Bu nazik düşünce ve ziyaretiniz için sizlere çok teşekkür ediyorum.”

Memur-Sen’in ziyareti çeşitli konularda yapılan istişare ve görüş alışverişinin ardından ziyaretlerin karşılıklı olarak devam etmesi dileğiyle sona erdi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak Tunç İlçe Jandarma Bölük Komutanı Özen’i ziyaret etti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 18 KASIM 2017
ANA HABER 18 KASIM 2017
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM