İL İSTİHDAM KURULU TOPLANDI

İL İSTİHDAM KURULU TOPLANDI

İL İSTİHDAM KURULU TOPLANDI
Bu içerik 477 kez okundu.

Vali Ahmet Çınar'ın başkanlığında il istihdam kurulu toplandı. 

Emirgan Hotel'de gerçekleştirilen toplantıya Vali Ahmet Çınar ile birlikte Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, İşkur İl Müdürü Gönül Demirsu ile birlikte çok sayıda daire müdürü ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri hazır bulundu. 

Vali Ahmet Çınar toplantının başında yaptığı konuşmasında " İstihdam ile görevli ve yetkili Kurum olarak toplandık. Her zaman söylediğimiz bir şey var yapmamız gereken işler var. Biz yapmazsak bizim işlerimizi hiç kimse yapmaz. Dolayısıyla işimizi yaparsak ta insanımıza ve toplumumuza faydası olur. Toplantılar formatlar yerine gelsin imzalar atılsın dosyalar oluşturulsun sorumluluk başımızdan gitsin. Evet Buda gerekliydi ama bu kurulların oluşturulması amacına uygun olarak samimiyetle gayretli çalışmamız gerekiyor görevimizi yapmamız gerekiyor.İllaki güzel şeyler iyi şeyler oluyor ama eminim ki eksik kalan çok şey de var. " dedi.

Vali Ahmet Çınar'ın ardından İşkur İl Müdürü Gönül Demirsu istihdam kuruluna brifing verdi ve diğer daire müdürleri de brifing verdiler. 

(HABER:ERCAN DEMİR)

zonguldak İl İstihtam Kurulu toplandı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 18 KASIM 2017
ANA HABER 18 KASIM 2017
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM