Rakiplerimiz düşünsün

Rakiplerimiz düşünsün

Rakiplerimiz düşünsün
Bu içerik 289 kez okundu.

Zonguldakspor’un başarılı futbolcusu Onur Eriş, gerçek güçlerini sahaya yansıttıkları zaman yenemeyecekleri rakibin olmadığını söyledi. Her geçen hafta daha iyi oynamaya başladıklarını belirten Onur Eriş, son 3 haftadır kaybetmediklerinin altını çizerek Pazar günü oynayacakları Bugsaş maçından da galibiyetle ayrılarak çıkışlarını sürdürmek istediklerini söyledi.

HER TAKIMI YENERİZ

Cezalı olduğu için geçen hafta oynanan Karşıyaka maçında takımdaki yerini alamayan başarılı futbolcu Onur Eriş, Bugsaş’ı yenecek güce sahip olduklarını belirterek şöyle konuştu: “Biz tüm maçlara iyi bir şekilde hazırlanıyoruz. Gücümüzün farkındayız. Bunu da sahaya yansıtmaya başladık. Hafta sonunda taraftarımızın önünde oynayacağımız Bugsaş maçından 3 puan almaşı hedefliyoruz.”

TRİBÜNDE OTURMAK ÇOK ZOR

Deplasmanda oynadıkları Karşıyaka maçında  aldıkları 1 puanın önemli olduğunu belirten Eriş, sözlerini  şöyle sürdürdü: “Cezalı olduğum için Karşıyaka maçında takımdaki yerimi alamadım. İnanın tribünde oturmak çok daha zor. Dışarıda olsam da kalbim her zaman arkadaşlarımla birlikte. Galip gelseydik ama deplasmanda alınan 1 puanda fena sayılmaz.”

ZONGULDAKSPOR GİBİ OYNARSAK HERKESİ YENERİZ

 

Bugsaş’un durumunun  kendilerini ilgilendirmediğini  belirten Onur Eriş,  sahadan  galibiyetle  ayrılacaklarına inandığını belirterek şunları söyledi: “Bugsaş’ın gücü ve durumu bizi etkilemez. Biz kendi gücümüzün bilinci içindeyiz. Bugsaş veya başka takım  bizi ilgilendirmez. Biz çıkıp sahaya kendi işimizi yapıyoruz. Biz Zonguldakspor gibi oynarsak karşımızda kimse duramaz.”

HER GEÇEN HAFTA ÜSTÜNE KOYUYORUZ

Her geçen hafta daha iyi oynamaya başladıklarını, bunun sonucunda galibiyetlerin gelmeye başladığını belirten Onur, sözlerini şöyle tamamladı: “Bizim ilk hafta ile şu anki durumumuz göz önünde bulundurulursa her geçen gün daha iyi oynuyoruz. Üstüne koyarak devam ediyoruz. Performansımız her geçen hafta yükseliyor. Bunun sonucunda galibiyetler gelmeye başladı. İnşallah devamı gelecektir.” HABER: ERCAN AYGÜN

Rakiplerimiz düşünsün
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 18 KASIM 2017
ANA HABER 18 KASIM 2017
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM