Alaplı TSO'dan öğrencilere mont ve bot yardımı

Alaplı TSO'dan öğrencilere mont ve bot yardımı

Alaplı TSO'dan öğrencilere mont ve bot yardımı
Bu içerik 254 kez okundu.

Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından İlçedeki değişik okullarda eğitim gören 700 öğrenciye, bot ve mont yardımı yapıldı. 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin katkıları ile alınan mont ve botlar Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı tarafından yardıma muhtaç öğrencilere ulaştırıldı. İlçe Milli Eğitimi Müdürlüğü ile yapılan ortak çalışma ile okullarda ihtiyaç sahibi öğrenciler belirlenerek bot ve mont yardımında bulunuldu. Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Ocak, ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere 700 bot ve montu, Alaplı İlçe Müdürlüğüne teslim etti.
Burada konuşan TSO Başkanı Ocak, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) gönderdiği parayla tespit edilen öğrencilere mont ve bot temin ettiklerini belirterek, "Odanın katkıları doğrultusunda 700 öğrencimize mont ve ayakkabı yardımını gerçekleştireceğiz. İnşallah öğrencilerimiz bunları güzel bir şekilde, ihtiyaçları çerçevesinde kullanırlar. Bu yardımlarımız da önümüzdeki yıllarda devam edecek" diye konuştu.
Alaplı Milli Eğitim Müdürü Çevat Çevik yardımlarından dolayı teşekkür ederek, "Alaplı TSO 'nın hep desteklerini gördük. İnşallah bundan sonrada görmeye devam edeceğiz. Bu yardımların yerini bulacağından da eminiz" şeklinde konuştu.
TSO, yardım kampanyası çerçevesinde duyarlılık göstererek, mont ve botları öğrencilere dağıtmak yerine okul idarecilerine teslim etti.

zonguldak alaplı tso
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 18 KASIM 2017
ANA HABER 18 KASIM 2017
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM