“Kurultayımız coşkulu geçti”

“Kurultayımız coşkulu geçti”

“Kurultayımız coşkulu geçti”
Bu içerik 409 kez okundu.

BBP Kurultayını değerlendiren İl Başkanı Taner Yıldırım, “Genel başkanımız 691 delegenin oyunu alarak tekrar genel başkan oldu” dedi.

 

Büyük Birlik Partisi (BBP) Zonguldak İl Başkanı Taner Yıldırım, 10. Büyük kurultayı değerlendirdi.

Kurultaya katılımının son derece yoğun olduğunu ve coşkulu geçtiğini belirten BBP İl Başkanı Taner Yıldırım, “Hafta sonu Büyük Birlik Partisi 10.Olağan Büyük Kurultayımızı gerçekleştirdik. Kurultayımız çok coşkulu geçti. Coşkulu geçmesinde ki sebep gençlerin, Alperenlerin tezahüratı, Ortadoğu ve bölgemizde yaşanan olaylar protestolar oldu ve o manada çok coşkulu geçti. Kurultayımıza katılımı çok güzeldi ve çok yüksekti. Bizim gibi partiler malum bir meclisin dışında bir siyasi hareketin buna rağmen, tüm imkansızlıklara rağmen, maddi imkansızlıklara rağmen kurultayımız en büyük partinin yapması gereken coşku ve katılımla gerçekleşmiş oldu. Genel başkanımız 691 delegenin oyunu alarak tekrar genel başkan oldu. Genel başkanımız ülkemizin gündemi ile Türk İslam coğrafyamızın gündemi ile alakalı geniş konuşmalar yaptı izahatları oldu. Coşku güzeldi katılım güzeldi. Türkiye’de ki sorunlar dile getirildi.

Yani diyeceğim kısaca bunlar iyi bir kongreydi. Güzel bir kongreydi. Kongremizin öncelikle camiamıza daha sonrada Türkiye’mize, Türk İslam coğrafyasına hayırlar getirmesini diliyorum” diye konuştu.

(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak bbp il başkanı taner yıldırım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017
ANA HABER 23 KASIM 2017
ANA HABER 23 KASIM 2017