Çaycuma, Devrek ve Gökçebey’de kongreler tamam

Çaycuma, Devrek ve Gökçebey’de kongreler tamam

Çaycuma, Devrek ve Gökçebey’de kongreler tamam
Bu içerik 408 kez okundu.

AK Parti Kadın Kolları’nın Çaycuma, Devrek ve Gökçebey’de ilçe kongreleri tamamlandı.

Yapılan ilçe kongrelerine AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, İl Başkanı Zeki Tosun, İl Kadın Kolları Başkanı Züleyha Arıman, ile çok sayıda partili topluluğu katıldı.

Yapılan ilçe kongrelerini değerlendiren AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Züleyha Arıman, “Elde kongrelerimizin ardından bu gün üç ilçemizin kongresini yapıyoruz. Çaycuma, Gökçebey ve Devrek ilçe kongre hazırlıklarımızı yaparken yönetimleri belirlemek için asil listenin üç katı sayıda bayanla mülakat yaparak başkanlarımızla istişare ederek en güzel ak kadroları belirlemeye çalıştık. Önümüzde zorlu 2019 seçimleri var bu seçimlerde bizle özveriyle çalışacak bayanlarımızı belirledik inşallah. Cumhurbaşkanımızın bayanların siyasette yer almasını önemsediğini çok iyi biliyoruz. Bizlerde bu bilinçle şuanda 26 bini geçen bayan üye sayımızı ikiye katlamak için kapı kapı dolaşacağız. Yeni yönetimlerimize hayırlı olsun diyorum. Rabbim bizi hak yoldan ayırmasın inşallah Ak kadroların Ak Kadınlarına başarılar diliyorum” dedi.

Yapılan kongrelerde yeni ilçe kadın kollarlı başkan ve yöneticileri şu şekilde:

DEVREK: Serpil Özmen.

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER: 

Selma Beytekin, Sevgi Özmekik, Fatma Kurubaş, Özlem Doğancı, Yasemin Güner, Duygu Özmekik, Çiğdem Kapucubaş, Mehtap Bekmezci, Gülşah Uzar, Nilgün Pak, Asuman Özmekik, Songül Ayanoğlu, İlknur Dadandı, Nilgün Yaman, Tuğçe Ören, Gönül Kalıncı, Sinem Gök, Sibel Çolakvermiş, Günay Kömeççi

GÖKÇEBEY: Sema Kayabaşlı

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER:

Nuray Yılmaz, Şenay Demirci, Canan Tuzcuoğlu,  İlknur Eker, Naciye Öztürk, Huriye Akman, Gönül Saraç, Ümmühan Bostancı, Aynur Bostancı, Melek Danacı, Fatime Erdoğan, Yonca Benli, Necla Uslu, Songül Aladağ

ÇAYCUMA: Suzan Akman

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER: 

Canan Özaydın, Semra Üstünkul, Seda Uzaldı, Hatice Nekaya, Oya Port, Aslı Çelik, Tuğçe Muratdağı, Nurten Öztürk, Leyla Akgül, Nilgün Yiğit, Gülcan Aksu, Elveda Hamaratlı, Esin Esen, Binnur Özcan, Esin Akçaalan, Aysun Gencer, Nilgün Demir, Solmaz Toprak, Gönül Muslu.

(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak AK Parti Kadın Kolları çaycuma Gökçebey
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 18 KASIM 2017
ANA HABER 18 KASIM 2017
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM