“Uyuşturucu kullanma yaşı 13’e düştü”

“Uyuşturucu kullanma yaşı 13’e düştü”

   “Uyuşturucu kullanma yaşı 13’e düştü”
Bu içerik 298 kez okundu.

 

Saadet Partisi İl Divan Toplantısına katılan Milli Gençlik Vakfı (MGV) Onur Kurulu Başkanı Ve Hayra Hizmet Vakfı (HAYDER) Başkanı Nevzat Laleli, uyuşturucu kullanma yaşının 13’e düştüğünü belirterek tehlikeye dikkat çekti.

Saadet Partisi İl Divan Toplantısı Pazar günü yapıldı.

Parti İl Binasının üst katında buluna konferans salonunda gerçekleştirilen il divan toplantısına İl Başkanı Sadık kar ve il yönetim kurul üyeleri, İlçe Başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile kadın ve gençlik kolları başkan ve yöneticileri katıldı.

Toplantıda Milli Gençlik Vakfı (MGV) Onur Kurulu Başkanı ve Hayra Hizmet Vakfı (HAYDER) Başkanı Nevzat Laleli, uyuşturucu kullanım yaşını 13’e kadar düştüğünü söyledi.

Uyuşturucu tehlikesine dikkat çeken Nevzat Lalesi, “Uyuşturucu kullanma yaşı 13'e kadar düşmüş durumda. Sigarayı bırakın, uyuşturucuyu söylüyorum. Hiç bunun derdini çilesini çeken bir siyasetçi görüyor musunuz karşınızda bu çocuklar ne olacak diye. Ayrı yok olup gidiyor bunları nasıl önlenecek” dedi

İSLAM DÜNYASI KAN VE GÖZYAŞI İÇİNDE KIVNANIYOR

Büyük İsrail’in kurulması hayallerinin artık gerçekleştirmekte olduğunun görüldüğünü ve İslam dünyasını kan ve gözyaşı içinde kıvrandığını belirten Nevzat laleli, sözlerine şu şekilde devam etti:

“Liderimiz rahmetli Erbakan hocamızın kurmuş olduğu de D-8’e Türkiye ilgisiz. Türkiye'ye destek için aidatlarını bile ödemiyor ama Avrupa Birliği deyince yağdırıyorlar. Dolayısıyla Avrupa Birliği'ne gireceğiz diye çırpınan bu insanlar maalesef değil D-8’i öldürmek yok etmek durumundalar. İslam Birliği diye çırpındığımız şu zamanda, en çok ihtiyacımız olduğu bir zamanda ondan mahrum kalıyoruz. Çünkü bunun şuuru henüz onlarda yok. Biz buraya niye geldik. Tüm Türkiye'de Divan toplantıları, Tüm Türkiye'de eğitim çalışmaları, Tüm Türkiye'de teşkilat çalışmalarını niçin yapıyoruz. Evet Saadet Partisi'nin her an seçime hazır olması için. Çünkü sulh istersen cenge hazır ol diye bir ata sözümüz vardır. Sulh istiyorsak cenge hazır olun. Tüm Bu çalışmalar onun için yapılıyor. Tabii cenk derken bunu siyasi anlamda söylüyorum. Yoksa silahla cengi kastetmiyorum.

Tüm il ve ilçelerimizde çalışmalar yapıyoruz. Genel Başkanımız her hafta muntazaman yaptığı basın toplantısında bize ulaşmaya çalışıyor. Değerli arkadaşlarım genel başkanımızın bu ifadelerine dikkat ediniz, onları yakalamaya çalışın ve onları çevremizde yaymaya çalışın. Videolarını bulun makalelerini çevrenizde ulaştırın. Ulaşılmadık yer bırakılmamalı ve Zonguldak’ın her tarafına ulaştırılmalı. Genel başkanımızın yapmış olduğu açıklamaların yazılarını ve videolarını yayın. Çünkü genel başkanımızın konuşmaları ile olaylara milli görüş gözlüğü ile bakarak, milli görüş gözlüğü ile olayların başka yönleriyle görünmesini sağlıyor. Eğer milli görüşten yoksunsanız olayın arkasını göremezsiniz. Yani ferasetiniz olmaz. Ferasetiniz olmazsa çevrilen fırıldaklardan haberiniz olmaz.  Böylece teşkilatımız da ortak bir tavır belirleme imkanı olur ve hepimiz aynı konuya aynı şekilde yaklaşmış oluruz. Ciddi manada Türkiye'de bugün seçilme gitse en hazır Parti Saadet Partisi'dir. Saadet Partisi inançlı kadrolardan meydana gelmiştir. Saadet Partisi'nin bünyesindeyken mücahit iken müteahhit olmak isteyenler, onlar gittiler.

(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak saadet partisi Nevzat Laleli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017
ANA HABER 23 KASIM 2017
ANA HABER 23 KASIM 2017