“Başkanımızın her zaman yanındayız”

“Başkanımızın her zaman yanındayız”

“Başkanımızın her zaman yanındayız”
Bu içerik 814 kez okundu.

Kundakçıoğlu’ndan Çağlayana hayırlı olsun ziyareti

 

Beycuma Belediye Başkanı Vural Kundakçıoğlu Merkez İlçe Başkanı'na atanan Mustafa Çağlayan'a Hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kundakçıoğlu ziyarette Mustafa Çağlayan’ı kutladı ve tebrik etti.

Beycuma Belediye Başkanı Vural Kundakçıoğlu yaptığı açıklamada,

“Genel merkezimizin yaptığı çalışmalar kapsamında Mustafa arkadaşımız merkez ilçe başkanımız olarak atanmıştır. Biz de kendisine Hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk inşallah. Biz de Merkez İlçeye bağlı bir beldenin temsilcisi olarak uyumlu bir şekilde çalışacağız Mustafa arkadaşımız zaten daha önce tanıdığı bir arkadaşımızdı. Her zaman partimizin içinde olmuş bir arkadaşımızdır. Bundan sonra da Zonguldak merkez ilçe için ve partimiz hayırlı olur. Başarılı çalışmalar olacağından ve çalışmalar yapacağız. Başkanımızın da her zaman yanında olduğunu bilmesi için kendisiyle bazı konuları paylaştık. Sonuna kadar destek vereceğiz. İnşallah güzel çalışmalar yapacağız” dedi.

Mustafa Çağlayan ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi:

“Beycuma Belediye Başkanımız Sayın Vural Kundakçıoğlu bugün bizi ziyarete geldiler ve bu nazik ziyaretinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Tabii partimizin kuruluşundan beri emek veren, partimizin kuruluşundan beri hizmet yolunda önemli adımlar atan tüm kademelerdeki arkadaşlarımızla başkanlarımızla bir bir görüşmeye başladık. Kurucu il ve ilçe başkanlarımızla ve kademelerde görev yapan herkesle. Bundan sonraki yolumuza partimize görev yapan herkese birlik ve bütünlük içerisinde uyum sağlayarak çalışmalara devam etmek istiyoruz. Tamamen amacımız Zonguldak'ta ki yaşam standardını arttırmaktır ve Zonguldak'ta yaşayan insanlarımızın hepsini derdine ortak olmak ve olmaya çalışmaktır. Bunun için Sayın başkanıma sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum. Her zaman desteğini yanımızda hissettik ve görevlerimizin sonuna kadar bu desteği hissederek devam edeceğimize inanıyoruz. Çok güzel bir uyum yakalayacağız. Bundan sonrasını Zonguldak’ımıza hizmet etmeye birlikte güç birliği ile devam edeceğiz”

(HABER-ERCAN DEMİR)

Vural Kundakçıoğlu Mustafa Çağlayan ak parti zonguldak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017
KURAN İKLİMİ 23 KASIM 2017
ANA HABER 23 KASIM 2017
ANA HABER 23 KASIM 2017