“Milli Görüş gömleği çıkarılamaz”

“Milli Görüş gömleği çıkarılamaz”

“Milli Görüş gömleği çıkarılamaz”
Bu içerik 457 kez okundu.

MGV Onursal Başkanı ve HAYDER Vakfı Genel Başkanı Nevzat Laleli Saadet Partisi Kilimli teşkilatının düzenlediği konferansa katıldı.

İlçe teşkilatında düzenlenen konferansın açılışını yapan ilçe başkanı Hüseyin Topalahmetoğlu Kilimli'de konferans salonu olmamasından dert yanarak şunları söyledi:

“Hoş geldiniz bizim bir davamız yok biz sadece Allah'ın davasına sahip çıkıyoruz Hepinize Geldiğiniz için teşekkür ediyorum Biz Kilimli’de bu konferansların çoğalmasını diliyoruz. Bu tip konferanslar yapmak için söyle 150 kişilik küçük bir salonumuz yok. Onun için bu tip yerlerde bu işi yapmak zorunda kalıyoruz. Bu da bizim bir sıkıntımız. İnşallah bizim iktidar olduğumuza belediyeye aldığımızda bu işler çözülecektir, milli görüş iktidarında ve milli görüş belediyeciliğini de bu sıkıntılar giderilecektir. Ben Hepinize tekrar teşekkür ediyorum katıldığınız için Nevzat vadeli beyefendi kilimli hepiniz adına Hoş geldiniz diliyorum”

MGV Onursal Başkanı ve HAYDER Vakfı Genel Başkanı Nevzat Laleli’de. “Muhterem kardeşlerim bizi buraya kadar dinlemeye Geldiğin için teşekkür ediyorum hamdolsun bizim sırtımızdaki gömlek milli görüş gömleğidir. Biz Bu gömleği çıkaramıyoruz bu gömlek çıkarsa yerine beyaz kefen giyilmesi lazım başka bir şey giyilmiyor. Bu gömlek ölünceye kadar çıkmıyor” diye konuştu.

Laleli ayrıca vakıf çalışmaları hakkında bilgi vererek, “Ben bir makine mühendisiyim ve aynı zamanda yazarım 78 tane gazeteye yazı yazıyorum 20 tane ipten üstünde Yazım varım çıkıyor sosyal medyada çok hareketliyim Facebook'ta 5000 arkadaşım var bir şey paylaştığın zaman 5000 kişi uğraşıyor sosyal medya çok iyi kullanıyoruz. Tüm bunların yanı sıra sohbetleri ve konuşmalara gidiyorum derneğimizde Her cuma günü akşamı Cuma Sohbetleri yapıyoruz değişik arkadaşlarımız gelerek onları anlatıyorlar” ifadelerini kullandı.

(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak haberleri haber son dakika haberi saadet partisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 18 KASIM 2017
ANA HABER 18 KASIM 2017
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM