MUHARREM AKDEMİR'E ZİYARET

MUHARREM AKDEMİR'E ZİYARET

MUHARREM AKDEMİR'E ZİYARET
Bu içerik 467 kez okundu.

MUHARREM AKDEMİR'E ZİYARET 

Muhtarlar derneği Zonguldak Şubesi başkanı Şerafettin Nas Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir'’i mahalle muhtarları ile birlikte makamında ziyaret etti. Şerafettin Nas ziyarete ilişkin şunları söyledi;  

“Bugün 19 Ekim muhtarlar günü size belediye başkanı olarak şehre emisiniz yani şehrin sahibisiniz bugün de sizi ziyaret ettik, çünkü biz biliyoruz ki her zaman siz bizim yanımızdasınız. Elinizden geldiği şekilde muhtarların sorunlarını çözmeye gayret ediyorsunuz yeterli mi değil fakat daha da iyisini yapmak için uğraş verdiğinizi ben yakından biliyorum zaman zaman da görüşür ve konuşuruz bu nedenle ben size başarılar diliyorum.

Akdemir de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları ifade etti; 

“Sayın başkanım ve sayın muhtarlarım ziyaretinden mutluluk duydum çok naziksiniz ziyaretin için hepinize teşekkür ediyorum zira her meslek grubunun belirli bir günleri vardır bunlar Bakanlar Kurulu kararıyla alınmış günlerdir 2015’te çıkan Bakanlar Kurulu kararı ile siz değerli muhtarlarımız için geçmişten bu yana yüzü yılı aşkın neredeyse kömürüm bulmuş yıl dönümüne denk gelen bir gün içersinde yerinizi almışsınız. Ancak yasal olarak bir şey oturmamış. Hükümetimize sağ olsunlar sizler adına teşekkür ediyoruz. Sizlerinde günü gün olarak adlandırdı. Ben ilk önce şöyle söyleyeyim biz bundan sonra ki yaşamlarında huzur sağlık ve mutluluk daim olsun diliyoruz: Yerel yönetimler beraber çalışıyoruz, beraber çalışıyoruz. Bizim 19 mahalle muhtarımız gerçekten hiçbir muhtarımızla sorunu olmadan görevimize devam ediyoruz. Sizler halkımızla bize köprü görevi yapıyorsunuz. O köprü görevini de mükemmel şekilde yerine getiriyorsunuz. Hiç birinizi kırmadan isteklerinizi çok düzgün kurallar çerçevesinde arttırmaya çalışıyorsunuz ve bizlerde elimizden geldiği şekilde sorunu çözmeye çalışıyoruz. Zaman zaman bazı mahalleler geç bile olsa yinede sorunu çözüyoruz. Eğer geciktiğim için mahalle varsa yapamadığız mali varsa sizlerden özür diliyorum halkımız adına ama bu demek değildir ki oraya herhangi bir hizmet gitmeyecek herhangi bitmek yapılmayacak hizmetimiz ne kadar İmkanlar ölçüsünde bunu başarmak için buradayız halkımız hizmetten yoksun olmayacak ve Elif’in yapmaya çalışıyoruz kalıcı olsun istiyorum yaptığımız bütün çalışmalar uzun vadeye dayansın istiyorum. Zonguldak’ı biliyorsunuz, Zonguldak 30.000 nüfusa göre planlanmış bir şehir. Bu 30.000 nüfus birden 120.000’e çıkmış. Bir de tasman bölgesinde yaşıyoruz. Yani kömürün alınması ile birlikte çökmelerin olmaması mümkün değil. O yüzden tasman bölgesi olduğu için sıkıntılarımız kaçınılmaz oluyor. O yüzden her mahalleye hizmet getirmeye çalışıyoruz. Bildiğiniz gibi ben bu anlamda bize göstermiş olduğunuz belediyemize ve şahsıma göstermiş olduğunuz hassasiyet hoşgörü nedeniyle teşekkür ediyorum”

zonguldak MUHARREM AKDEMİR'E ZİYARET
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017
ANA HABER 21 KASIM 2017
ANA HABER 21 KASIM 2017