Demir’den oyuncularına ‘ Darbeyi yeriz’ (Videolu Haber)

Demir’den oyuncularına ‘ Darbeyi yeriz’ (Videolu Haber)
Bu içerik 1429 kez okundu.

 

Xx Zonguldakspor Teknik Direktörü Şenol Demir, oyuncularını Karşıyaka’yı hafife aldıkları konusunda uyarılarda bulundu.

Yaralı bir  Aslan’la  mücadele edeceklerini belirten Demir: “Her ne kadar  sıkıntılı günler geçirse de Karşıyaka köklü bir kulüp. Yaralı Aslan. Ne yapacakları belli olmaz. Biz tüm tedbirlerimizi alarak oynamalıyız. Eğer rakibimizi küçümsersek  İzmir’den darbeyi yemiş olarak döneriz.”

Hafta sonunda deplasmanda Karşıyaka ile karşılaşacak olan Zonguldakspor’lu futbolcular, bu müsabakanın hazırlıklarına devam ediyor. Teknik Direktör Şenol Demir, nezaretinde yapılan antrenman ısınma hareketleri ile başladı. Daha sonra orta çalışan futbolcular, son bölümde ise yarı sahada çift kale maç yaptılar.

RAKİBİ KÜÇÜMSERSEK DARBEYİ YERİZ

Karşıyaka’nın köklü bir kulüp olduğunu ve ciddi taraftar desteğini ile maçlarını oynadığını belirten Şenol Demir, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Üst üste aldığımız 2 galibiyet herkese moral oldu. Karşılaşmalarda sergilediğimiz iyi futbol ilerisi için umut verdi. Bu maçlar geride kaldı. Lig uzun bir maraton. Silivri ve Bandırma  maçına  takılı kalırsan darbeyi yeriz. Onun için Karşıyaka maçında da aynı oyunu sürdürerek galip gelmemiz  lazım. Onur’un oynamayacak olması bizim için büyük kayıp. Ancak oynayacak oyuncularımız  oynamayanları aratmayacaktır. Karşıyaka maçı bizim için çok önemli. İnşallah oradan istediğimiz alarak ayrılacağız.”

OYNANMADAN MÜSABA KAZANILMAZ

Karşıyaka’nın yaralı bir Aslan gibi olduğunu belirten Demir, sözlerini şöyle sündürdü: “Karşıyaka’nın 3 puanla son sıralarda yer alması kimseyi yanıltmasın, oynanmadan müsabaka kazanılmaz. Onlarda çıkış arıyorlar. Çok zor bir maç olacak. İyi mücadele etmeyip, doğruları yapmadığın zaman müsabaka kazanamazsın.  Eğer en ufak bir gevşeklik olursa Karşıyaka’dan hüsran ile dönersin. Biz oyuncularımızla konuşuyoruz. Uyarılarımıza devam ediyoruz. Kolay maç yok. İşimiz zor. Karşıyaka maçı da çok zor geçecek.  Yaralı bir takım. Öyle gevşek oynarsan, şımarık oynarsan mağlubiyetle gelirsin. Böyle olmasın diye uğraşıyoruz. Oyuncularımızı uyarıyoruz. İnşallah diğer maçlarımıza nasıl ciddi şekilde çıkıyorsak aynı ciddiyetle çıkıp istediğimiz alarak dönmek için elimizden geleni yapıcağız.”

HABER:  ERCAN AYGÜN

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GÜNE BAŞLARKEN 22 KASIM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 22 KASIM 2017
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017