Diyanet-Sen’den Vali Çınar’a ziyaret

Diyanet-Sen’den Vali Çınar’a ziyaret

Diyanet-Sen’den Vali Çınar’a ziyaret
Bu içerik 380 kez okundu.

 

Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı Diyanet-Sen Genel Başkan Yardımcıları Hacıbey Özkan ve Cebrail Yakışır, Vali Ahmet çınar’ı ziyaret ettiler.

 

Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı Diyanet-Sen Genel Başkan Yardımcıları Hacıbey Özkan ve Cebrail Yakışır teşkilat çalışmaları kapsamında Zonguldak'a geldiler. Genel Başkan Yardımcıları mutad aylık toplantılara katılarak çalışmaları hakkında Din Görevlilerine konuşma yaptılar.

Diyanet-Sen Genel Başkan Yardımcısı Hacıbey Özkan Zonguldak İl Müftülüğü ve Kozlu Müftülüğü mutad Toplantılarına Cebrail Yakışır da Çaycuma ve Gökçebey toplantılarına katıldı.

VALİ ÇINAR’A ZYARET

Diyanet-Sen Genel Başkan Yardımcıları Hacıbey Özkan ve Cebrail Yakışır, beraberinde Diyanet-Sen Zonguldak Şube Başkanı Halil İbrahim Kulaç ve Şube Başkan Yardımcılıları, Kenan Tunç, İbrahim Koşucu ile Kozlu İlçe Şube Başkanı Şevket Abacı’yla Zonguldak valisi Ahmet çınar’ı makamında ziyaret ettiler.

Basına kapalı olarak gerçekleştirilen ziyareti değerlendiren Diyanet-Sen Genel Başkan Yardımcıları Hacıbey, teşekkür amacıyla bu ziyareti gerçekleştirdiklerini söyledi.

(HABER-ERCAN DEMİER)

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017
ERCANLA OBJEKTİF 21 KASIM 2017
ANA HABER 21 KASIM 2017
ANA HABER 21 KASIM 2017