“İdlib’de huzur tesis edilecek” (Videolu Haber)

“İdlib’de huzur tesis edilecek” (Videolu Haber)

“İdlib’de huzur tesis edilecek” (Videolu Haber)
Bu içerik 736 kez okundu.

 

Fikr-i Asım Zonguldak İl Başkanı Sinan Toprak, Türkiye’nin İdlib operasyonunu desteklediklerini söyledi.

Daha önceki açıklamalarında Türkiye’nin şakasının olmadığını ve Osmanlı şamarını yiyeceklerini söylediğini hatırlatan Sinan Toprak, “Evet şimdi Osmanlı şamarını yediler” ifadesini kullandı.

“Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir” atasözünü hatırlatan Sinan Toprak, “Türkiye gerek Orta Doğunun gerek Müslüman aleminin milletleri için umut olan güven duyulan ve ondan medet umulan limandır. Bu sebeple Türkiye’ye yapılan haksızlıklara, zulümlere duyarsız kalamaz. Bugün girilen ve orda ki insanların hayatlarını garanti altına alınan İdlip’te huzur tesisi edilecek ve o bölgelerde ki şer yuvaları gerek görüldüğü yerde imha edilecektir. Herkes haddini bilsin ve insanlık için doğru olanı yapmaya çalışsın, tavsiyem budur. Allah devletimizi var etsin. Allah milletimizi var etsin. Allah birlik beraberliğimizi bozmasın. Allah Türk silahlı kuvvetlerimize güç versin. Allah’a emanet olun” şeklinde konuştu.

Sinan toprak yaptığı açıklamada şunları söyledi:

TÜRKİYE YAPILAN HAKSIZLIKLARA, ZULÜMLERE DUYARSIZ KALAMAZ

“Şimdi malumunuz olduğu üzere sözde bağımsızlık referandumu yapıldığı zaman gerek gazeteci arkadaşlara, gerekse televizyonlar da beyanlar vermiştim. Bu beyanlar da Türkiye Cumhuriyeti Devletinin, aklının fikrinin ve gücünün milletiyle beraber var olduğunu, Türkiye Cumhuriyeti Devleti ile oyun oynanmayacağını, aksi taktirde Osmanlı şamarının geleceğini ikaz etmiştim ve röportajımın sonunda da şimdi şamar zamanı diyerek bitirmiştim. Bizim yapacak başka bir işimiz yok. Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir. Bu kayda geçmiş çok değerli bir atasözüdür. Günümüze gelince yine bu maşalara tavsiyem zararın neresinden dönülse kardır mantığı ile akıllarını başlarına alsınlar ve doğruyu savunan insanlığı savunan barışı ve huzuru savunan ve insanların geleceğini güzel olmasını savunan Yurtta Sulh Cihanda Sulh ilkesini savunan Türkiye Cumhuriyeti devletinin söylemlerini isteklerini ve politikalarını uygulamayı ve kabul etmeyi tavsiye ediyorum. Türkiye gerek Orta Doğunun gerek Müslüman aleminin milletleri için umut olan güven duyulan ve ondan medet umulan limandır. Bu sebeple Türkiye’ye yapılan haksızlıklara, zulümlere duyarsız kalamaz. Bugün girilen ve orda ki insanların hayatlarını garanti altına alınan İdlip’te huzur tesisi edilecek ve o bölgelerde ki şer yuvaları gerek görüldüğü yerde imha edilecektir. Herkes haddini bilsin ve insanlık için doğru olanı yapmaya çalışsın, tavsiyem budur. Allah devletimizi var etsin. Allah milletimizi var etsin. Allah birlik beraberliğimizi bozmasın. Allah Türk silahlı kuvvetlerimize güç versin. Allah’a emanet olun”

(HABER-ERCANR DEMİR)

zonguldak Fikr-i Asım Zonguldak İl Başkanı Sinan Toprak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 18 KASIM 2017
ANA HABER 18 KASIM 2017
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM