Hüseyin Şirin İstanbul yolcusu

Hüseyin Şirin İstanbul yolcusu

Hüseyin Şirin İstanbul yolcusu
Bu içerik 655 kez okundu.

 

Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şube Başkanı Hüseyin Şirin federasyon seçimleri için İstanbul’a gidiyor

 Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şubesi Başkanı Hüseyin Şirin, Türkiye Ortopedik Engelliler Federasyonu Genel Kuruluna katılmak üzere İstanbul’a gideceğini bildirdi.

Şirin yaptığı açıklamada, “Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şubesi Başkanı olarak Genel Merkezimizin Genel Kurulunda Federasyon üst kurul delegesi seçilmem dolayısıyla 16-19 Ekim 2017 tarihin de İstanbul Büyük şehir Belediyesi Florya Engelliler sosyal tesislerinde yapılacak olan Türkiye Ortopedik Engelliler Federasyonu Genel Kuruluna katılmak üzere 16 Ekim Pazartesi günü sabah İstanbul'a hareket edeceğim. Yönetim Kurulu olarak Federasyon Olağan Genel Kurulumuzun Engelli camiasına hayırlara vesile olmasını yürekten temenni ediyoruz” dedi.

İHTİYAÇ SAHİPLERİNE TEKERLEKLİ SANDALYE DAĞITILDI

Ayrıca Zonguldak’ta ihtiyaç sahibi engellilere tekerlekli sandalye dağıtımlarını devam ettiğini belirten Hüseyin Şirin, “Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şubesi olarak İlimizde yıllardır Engellilere yönelik faaliyetlerimizin ana teması olan ihtiyaç sahibi Engellilere Tekerlekli Sandalye dağıtımımız Yönetim Kurulumuz tarafından aynı azim ve şevk ile devam ediyor. Derneğimizden Tekerlekli Sandalye talebinde bulunan Hasan Atalı ve Satı Demir'e dernek ofisimizde Sandalyelerini teslim ettik. İlimizde ihtiyaç sahibi Engellilerimizin taleplerini karşılamakta sıkıntılar yaşıyoruz. Bu konuda hayırsever halkımızdan Derneğimize katkı vermelerini önemle rica ediyoruz. Kamu Yararına çalışan Dernek statüsünde her türlü bağışa acık olduğumuzu özellikle belirtiyoruz” ifadelerini kullandı.

(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak hüseyin şirin Türkiye Sakatlar Derneği başkanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM
ANA HABER 17 KASIM 2017
ANA HABER 17 KASIM 2017