Amatör Kulüplerine malzeme yardımı

Amatör Kulüplerine malzeme yardımı

Amatör Kulüplerine malzeme  yardımı
Bu içerik 375 kez okundu.

 

Gençlik ve Spor Bakanlığı 81 ildeki kulüplere  spor malzemesi desteğinde bulunuyor. Bu kapsamda  Spor Bakanlığı tarafından gönderilen  malzemeler Zonguldak’taki kulüplere dağıtıldı.

 

Site Spor Salonu’nda  düzenlenen törene  Vali Yardımcısı  Nevzat Taşdan, Gençlik Hizmetleri ve İl Spor Müdürü Vekili  Hakan Yüksel, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Kemal Demir, Futbol İl Temsilcisi Metin Malkoç, Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz ve spor kulüpleri temsilcileri katıldı.

Düzenlenen  törende  Zonguldak genelinde faaliyet gösteren 121 spor kulüplerine  çanta, eşofman, forma, şort, yağmurluktan oluşan spor malzemeleri dağıtıldı.

EMEĞİ GEÇENLERE  TEŞEKKÜR EDİYORUZ

 Törende bir konuşma yapan ASKF Başkanı Kemal Demir, emeği geçen herkese teşekkür ederek  şunları söyledi: “9-15 Ekim Amatör Spor Haftasında Spor Bakanlığımızın ve Spor Genel Müdürlüğümüzün göndermiş oldukları hediyeler için teşekkür ederiz. Bu malzemelerin devamı İl Özel İdaresinde teslimatlar için hazırlıklar yapılıyor. Bunu vesile ile sayın Valimize, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü vekili Hakan Yüksel’e ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu tür destekler kulüplerimiz için çok önemli. İnşallah destekler bundan sonra da devam edecek. Kulüplerimize hayırlı olsun temennisinde buluyorum.”

121 KULÜBE MALZEME DAĞITILDI

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 9-15 Ekim tarihleri arasında kutlanan Amatör Spor Haftası  kapsamında kulüplere  malzeme desteğinde bulunulduğunu, bu kapsamda Zonguldak’ta çeşitli branşlarda faaliyet gösteren 121 kulübe  malzemelerini dağıttıklarını belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdür vekili  Hakan Yüksel, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Gençlik ve Spor Bakanlığımız bünyesinde her yıl 9-15 Ekim  tarihleri arasında  organize edilen Amatör Spor Haftası etkinlikleri çerçevesinde   çeşitli spor faaliyetleri  düzenlenmektedir.  Bu kapsamda Amatör Spor Kulüplerine malzeme dağıtımı yaptık. Amatör Spor haftasında vatandaşlarımızı spora teşvik etmek, gençleri spora yönlendirmek için çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Bu kapsımda Bakanlığımız tarafından gönderilen malzemeleri okul takımlarımıza ve kulüplerimize dağıtıyoruz.

Bunların hapsi bir araya gelince Bakanlığımızın misyonunu yerine getirmiş oluyoruz. Bu malzeme yardımı ile kulüplerimiz biraz olsun nefes alma imkanı buluyor. Bakanlığımız tarafından bize gönderilen  listede yer alan 121 kulübümüze yardımda bulunduk. Bundan sonrada  yardımlara devam edeceğiz. Ben Bakanlığımız başta olmak üzere katkısı olan herkese  teşekkür ediyorum.  Kulüplerimize hayırlı olsun temennisinde bulunuyorum.”

HABER: ERCAN AYGÜN

zonguldak Amatör Kulüplerine malzeme yardımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 18 KASIM 2017
ANA HABER 18 KASIM 2017
HAYATA DAİR 17 KASIM
HAYATA DAİR 17 KASIM