Demir’den teşekkür

Demir’den teşekkür

Demir’den teşekkür
Bu içerik 406 kez okundu.

 

Gençlik ve Spor Bakanlığı  81 İldeki  Kulüplere  spor malzemesi desteğinde bulunacak. Spor Bakanlığı tarafından gönderilen  malzemeler Zonguldak’taki kulüplere bugün dağıtılacak.

Malzeme yardımı  Futbol  ve diğer faaliyet gösteren kulüplere yapılacak.

Cuma günü saat 14.30’da site spor salonunda  yapılacak törenle  malzemelerin dağıtılacağını  belirten Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı  Kemal Demir, malzeme desteği sağlayan Gençlik Spor Bakanlığı ve emeği geçen herkese teşekkür ederek şöyle konuştu,” Spor Bakanlığımız tarafından  81 İldeki  Spor Kulüplerine  dağıtılmak üzere malzeme desteğinde bulunuldu. Malzemeler ulaştı. Amatör Spor Haftası kutlamaları etkinlikleri kapsamında bugün  Kulüplere  dağıtılacak. Malzemeler  tüm branşlarda faaliyet gösteren  kulüplere  dağıtılacak.

Bugün saat 14.30’da Site Spor Salonunda Sayın Valimizin’de katılacağı törenle malzemeler kulüplere dağıtılacak. Ben Kulüplere  katkıda bulunan Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Osman Aşkın Bak, Spor Genel Müdürümüz Mehmet Baykan.  Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüze  teşekkür ediyorum, Ayrıca Sayın Valimizin katkıları ile İl Özel İdaresi’nin desteği ile kulüplerimize  malzeme yardımında bulunacağız. Şu anda   işlemler devam ediyor.

Bu malzemelerin alınmasında  katkı veren Sayın Valimize, Özel   İdare Genel Sekreterimize, Gençlik Hizmetleri  ve Spor İl Müdürlüğümüz ve  emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Sıkıntıda olan amatör spor kulüplerimiz bu malzeme desteği ile biraz olsun nefes alacaklardır. Kulüplerimizi rahatlatmak için  elimizden geleni yapacağız. Ben bir kez daha emeği geçen herkese teşekkür ediyorum”

ERCAN AYGÜN

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 19 EKİM 2017
ANA HABER 19 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 19 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 19 EKİM 2017