AL SANA KIYI KENAR ÇİZGİSİ!

AL SANA KIYI KENAR ÇİZGİSİ!

AL SANA KIYI KENAR ÇİZGİSİ!
Bu içerik 10825 kez okundu.

Muhbir ihbarcı İsmail Recai Şanlı, kendi binasını şikayet etmeyi unutmuş!

AL SANA KIYI KENAR ÇİZGİSİ!

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nün dikkatine

Belgeleriyle yayınlıyoruz. Kıyı kenar çizgisi tanımayan restoran ve otel!

 

*** Son günlerde ikide bir Filyos Ateş Tuğla Fabrikası’nı BİMER’e şikayet etmesi ve fabrikanın eski görüntülerini bir gazeteye servis etmesiyle tanınan videocu İsmail Recai Şanlı’nın, Filyos sahilinde inşa ettiği otel ve lokantanın “kaçak” olduğu ve kıyı kanununa tümüyle aykırı olarak inşa edildiği tespit edildi. Kıyıdan en az 50 metre dışında inşa edilmesi gereken binaların, kıyı kenar çizgisi tarifini alt üst ettiği ve yasaları açıkça çiğnediği belirlendi.

Konuyla ilgili belge ve krokileri yayınlıyor, Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nün dikkatine sunuyoruz.

 

*** İlgili mevzuata göre tek bir çivi dahi çakılamayacak bir alana otel ve restoran inşa eden videocu İsmail Recai Şanlı’nın “görüntü sahtekarlığı” yaparak, Filyos Ateş Tuğla Fabrikası’nın yıllar önce çekilmiş görüntü ve fotoğraflarını Ali Rıza Tığ’a servis ederken, kendi kaçak binalarını da servis etmesi bekleniyor.

*** Yine görüntü sahtekarlığı yapan İsmail Recai Şanlı, bacadan çıkan ‘Su Buharını’, ‘Toz’ diye lanse ediyor.

Öte yandan Zonguldak’ta tehdit ve şantaj gazeteciliğini kurumsal hale getirmeye çalışan Ali Rıza Tığ’ın, İsmail Recai Şanlı’nın kıyı kenar çizgisinin de dışına taşmış kaçak binalarını yazıp yazamacağı merak ediliyor. Ali Rıza Tığ ile aynı paralelde giden malum gazetecinin de bu kaçak binalarla ilgili tavrı merakla bekleniyor.

Bu arada, görüntü sahtekarlığı konusunda uzmanlaşmaya başlayan İsmail Recai Şanlı’nın, kendi binasının çatısında Filyos Ateş Tuğla’dan kaynaklanan toz olup olmadığını da çekmesi isteniyor. Biz bu binanın çatısını çektik, toz falan görünmüyor.

BUGÜN ÇEKİLEN FOTOĞRAFLARDA ÇATININ ÜZERİNDE TOZ OLMADIĞI GÖRÜLÜYOR 

*** Filyos Ateş Tuğla Fabrikası’nı yeniden BİMER’e şikayet eden, muhbir, videocu, saygın işadamı İsmail Recai Şanlı, fabrika çalışanlarını huzursuz etti. Yaklaşık 100 kişinin, aileleri ile birlikte yaklaşık 500 kişiyi ekmeğinden olma kaygısı ile huzursuz eden İsmail Recai Şanlı’ya fabrika çalışanları tarafından büyük tepki gösteriliyor.

(Haber Merkezi)

3621 SAYILI KIYI KANUNU

 

 

 

 

 

ismail recai şanlı filyos zonguldak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 19 EKİM 2017
ANA HABER 19 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 19 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 19 EKİM 2017