HAYVANCILIK ADINA FARKINDALIK KAZANDIRACAK GEZİ BAŞLIYOR...

HAYVANCILIK ADINA FARKINDALIK KAZANDIRACAK GEZİ BAŞLIYOR...

HAYVANCILIK ADINA FARKINDALIK KAZANDIRACAK GEZİ BAŞLIYOR...
Bu içerik 276 kez okundu.

Ali Papila Çiftliği firma yetkililerinden Ayşegül Papila yaptığı açıklamada, çiftliklerine toplu olarak gezi düzenleyeceklerini belirtti. Düzenlenecek olan gezide asıl amacın hayvancılık adına farkındalık kazandırmak olduğunu belirten Papila sözlerine şu şekilde devam etti.

'Dört mevsim düzenlemeyi planladığımız gezimizin ilki 21 ekim Cumartesi günü gerçekleştiriyoruz.
Çiftliğimizi merak eden misafirlerimizi ayrı ayrı kabul etmemiz hayvanlarımızın refahı için uygun olmamaktadır. Bu yüzden misafir kabul edemedik. Sonra toplu kabulü çözüm bulduk.Bu bir ziyaretten çok etkinlik olmalıydı. Bu nedenle daha çok gezi gibi gözükse de hayvancılık adına farkındalık kazandırmayı amaçlayan bir öğreti gezisi aslında.
Gezimizde hayvancılığımızı bilgileri teorik olarak verilecek gezerek alanlar tanıtılacak, sağım izlenecek ,buzağılarımız beslenecek özellikle çocuklarımızla...
Kendi peynirlerimizle hazırladığımız soğuk sandviç , kurabiye ve çay ikram edeceğiz.
Sıcak sütümüz tattırılıcaktır.
En güzel tarafı ise gezi masraflarımızı çıkardıktan sonra herbirimizin adına bu sefer LÖSEV'e bağışta bulunacağız. Her gezimizin geliri başka bir derneğe bağışlanacaktır.
Şimdiden katılımlarınız için teşekkürler. Sınırlı sayımız için Ayfırın Cadde ve İstasyon şubelerine müracaat edebilir bilet alabilirsiniz...'

 

zonguldak haberleri haber son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 18 EKİM 2017
ANA HABER 18 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 18 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 18 EKİM 2017