“BEÜ talep ederse biz gereğini yaparız”

“BEÜ talep ederse biz gereğini yaparız”

“BEÜ talep ederse biz gereğini yaparız”
Bu içerik 647 kez okundu.

Zeki Tosun, sosyal medyada başlatılan ve atıl halde bulunan Tugay Komutanlığı’nın Bülent Ecevit Üniversitesi’ne (BEÜ) devredilsin kampanyasına destek verdi.

Konuyla ilgili açıklama yapan İl Başkanı Zeki Tosun, üniversiteni talep etmesi halinde gerekli desteği vereceklerini belirti.

Başkan Zeki Tosun, “Üniversite Tugay’ı isterse biz devredilmesi konusunda gerekli desteği veririz” diye konuştu.

Tugay Komutanı’nın Bülent Ecevit Üniversitesi devredilmesi konusunda sosyal medyada başlatılan kampanyayı değerlendiren AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, üniversitenin talep etmesi halinde gerekli desteği vereceklerini söyledi.

Zeki Tosun, “Bülent Ecevit Üniversitesi her geçen gün daha da güçlenerek yoluna devam etmektedir. Başta Rektörümüz biliyorsun rektörümüz Ankara’ya gitti başka bir görevle ve biz kendilerine başarılar diliyoruz. Onun da gayretleri ve daha önceki rektörlerimizin de gayretleri ile Üniversitemiz çok iyi bir yerde şu anda. Tabi burada fiziki şartlarla ilgili buradaki en iyi konuyu bilen kişiler üniversiteyi orada idare eden başta rektör ve yanındaki arkadaşlarıdır. Onların böyle bir talepleri var mı dır yok mudur bilemiyorum böyle bir yere ihtiyacı var mıdır bunlarla ilgili bir bilgim yok. Üniversitenin etrafında ve üniversiteyi yakın bir yer olması sebebiyle bence uygun bir yerdir. Ama tabii ki öyle bir ihtiyacımız var mı şu anda üniversite ki öğrenci sayımız epey yükseldi ve daha da yükselmesini şu anda kaldırır mı kaldırmaz mı bunların hesaplarını bilen kişiler üniversitenin idaresini yapan yöneticilerdir. Onlar burada en iyi sağlıklı karar vereceklerdir ihtiyaç var dini değil zaman da biz de siyasi olarak gerekeni yapacağız elimizden geleni yapacağız gerekli desteği vericeğiz.” ifadelerini kullandı.

(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak zeki tosun Tugay Komutanlığı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 18 EKİM 2017
ANA HABER 18 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 18 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 18 EKİM 2017