Zonguldak’ta engelliler için EKPSS kursu açılıyor

Zonguldak’ta engelliler için EKPSS kursu açılıyor

Zonguldak’ta engelliler için EKPSS kursu açılıyor
Bu içerik 352 kez okundu.

Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şubesi Başkanı Hüseyin Şirin, engellere yönelik EKPSS kursu açılacağını söyledi.
Engelli vatandaşlara kursa katılım çağrısında bulunan Hüseyin Şirin, “Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şubesi Yönetim Kurulu olarak 2 yılda bir yapılan EKPSS sınavı için bu zamana kadar Engelliler için Milli Eğitim Müdürlüğü Halk Eğitim Müdürlüğüyle ortaklaşa EKPSS sınavına hazırlık kursları açarak Engellilere destek olduk.
Yönetim Kurulu olarak 2018 yılı Nisan ayında yapılacak olan EKPSS için hazırlık kursunun kayıtları Merkez Halk Eğitim Merkezinde başlamış bulunmaktadır. 2018 yılında yapılacak olan EKPSS ye girecek Engelliler zaman kaybetmeden Merkez Halk Eğitim Merkezine hazırlık kursu için kayıtlarını yaptırmaları önem taşımaktadır.” dedi.
KAMU KURUMLARINDA Kİ BOŞ KADROLAR..
Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şubesi Başkanı Hüseyin Şirin, bu aşamada EKPSS den atanmayı bekleyen Engelli adaylarını yakından ilgilendiren Kamu Kurumlarında ki boş Engelli kadrolarının belirlenmesi için Devlet Personel Başkanlığı’nın Kamu Kurumlarına boş kadrolarını belirtmek için gerekli yazıları yolladığını açıklamasını önemli bir gelişme olarak değerlendirdiklerini kaydetti.
(HABER-ERCAN DEMİR)

ZONGULDAK TSD HÜSEYİN ŞİRİN
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MUHTARLAR KONUŞUYOR 17 EKİM 2017
MUHTARLAR KONUŞUYOR 17 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 17 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 17 EKİM 2017