'ÇİM ADAM' AÇILDI...

AKDEMİR MÜTEAHİTLERİ UYARDI

'ÇİM ADAM' AÇILDI...
Bu içerik 1013 kez okundu.

İşyeri açılışında önemli açıklamalarda bulunan Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Müteahhitleri Uyararak, “Yaptığınız inşaatları tamamladıktan sonra çevre düzenlemesini de yapın” uyarısında bulundu.

 

Zonguldak İncivez’de Çim Adam isimli bir kafeterya düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, daire müdürleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile davetli topluğu katıldı.

Açılış öncesinde ise Zonguldak Belediye Başkanı Muharem Akdemir İncivez Mahallesi’nde beraberinde muhtarlar ve mahalle sakinleri ile birlikte incelemelerde bulundu.

 

AKDEMİR, AÇILIŞ KURDELASINI KESTİ

Ardından kafeteryanın açılışı töreni yapıldı.

Törende konuşma yapan Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, açılan işyerlerinde mutluluk duyduklarını ve çok sayıda kişinin istihdam edildiğini belirterek, hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulundu.

Ardından kurdela kesimi ile birlikte Muharrem Akdemir, işyerini inceledi, hakkında bilgi aldı.

 

TÜM MAHALLELERDE YOLLARIMIZ YAPILACAK

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir mahallerde yapılan yol çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi. Başkan Akdemir, “tüm mahallelerimizde yolarımızı yapıyoruz. yapılmayan yolumuz kalmayacak. Mahalle ayrımı yapılmadan halkımıza hizmet ediyoruz. Asfalt ise asfalt, parke olan yoları ise parke yapıyoruz.” dedi

 

AKDEMİR, MÜTEAHHİTLERİN KULAĞINI ÇEKTİ

Başkan Akdemir ayrıca, “Buradan sizin aracılığınızla müteahhitleri uyarıyorum. Bir çok binalar yapıyorlar. Müteahhit arkadaşlarımız yaptıkları binalardan sonra çevre düzenlemelerini yapsınlar. Buradan onları uyarıyorum. Çevre düzenlemesi çok önemli.  

(HABER-ERCAN DEMİR)

 

zonguldak çim adım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 21 EKİM 2017
ANA HABER 21 EKİM 2017
ARA HABER 21 EKİM 2017
ARA HABER 21 EKİM 2017