AK PARTİ’DE TEMAYÜL BAŞLADI

AK PARTİ’DE TEMAYÜL BAŞLADI

AK PARTİ’DE TEMAYÜL BAŞLADI
Bu içerik 764 kez okundu.

AK Parti'de Merkez İlçe temayül yoklaması 11.00’debaşladı.

16.00’da ise Kilimli’nin temayül yoklaması yapılacak

Zeki Tosun; “Buradan hep beraber Zonguldak’a yakışan arkadaşımızı seçerek ak parti’mizin oyunu en yüksek seviyeye çıkartmak için hep birlik ve beraberlik içinde çalışacağız.” dedi.

Ak Parti Zonguldak İl Koordinatörü Ali Temur’da “şu anda il başkanımızın müracaat eden başkan adaylarımız toplam beş kişidir önümüzdeki süreçte yeni adaylar da olabilir” dedi.

 

AK Parti Zonguldak merkez İlçe’ni temayül yoklaması başlardı.

İl başkanlığında gerçekleştirilen temayül yoklamasına AK parti Zonguldak İl koordinatörü Ali Temur, İl Başkanı Zeki tosun ile il yöneticileri, il kadın ve gençlik kolları yöneticileri, belde başkanları, belediye ve il genel  meclis üyeleri katıldılar.

İl Binası toplantı salonunda gerçekleştirilen temayül yoklamasına 5 aday yarıştı.

Mustafa Çağlayan, Yahya Ali Erdem, lokman Aydın, Savaş Pirecioğlu ve Ferit Alboğa adaylık için temayüle girdiler.

ZEKİ TOSUN: BURADAN ZONGULDAK’A YAKIŞAN ARKADAŞIMIZI SEÇEREK AK PARTİ’MİZİN OYUNU EN YÜKSEGE ÇIKARTMAK İÇİN BİRLİK İÇİNDE ÇALIŞACAĞIZ

Temayül yoklaması öncesinde konuşma yapan AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun “Burada il yöneticilerimiz, il Genel Meclisi üyelerimiz, kadın ve gençlik kolları başkanımız, belde başkanımız, aday olacak arkadaşlarımız bulunmaktadır. Bugün herkes burada oy kullanacaklar. Çok kıymetli Vekilim Ali Temur ile beraber saat 16:00’ya kadar oy kullanma işlemini gerçekleştireceğiz. Şimdiden bu toplantımızın ve seçmemizin Zonguldak’ımız için merkezimiz için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun ve bu bizi utandırmayacak. Buradan hep beraber Zonguldak’a yakışan arkadaşımızı seçerek AK Parti’mizin oyunu en yüksek seviyeye çıkartmak için hep birlik ve beraberlik içinde çalışacağız. O bakımdan hepinize teşekkür ediyorum. Oylama saat 16:00’ya kadar devam edecek. Vekilimiz Eli Temur bazı adaylar ile birebir görüşme yapacaktır” dedi.

ALİ TEMUR: ŞU ANDA İL BAŞKANIMIZIN MÜRACAAT EDEN BAŞKAN ADAYLARIMIZ TOPLAM BEŞ KİŞİDİR ÖNÜMÜZDEKİ SÜREÇTE YENİ ADAYLAR DA OLABİLİR

Giresun 22. ve 23. Dönem Milletvekili ve AK parti Zonguldak İl Koordinatörü Ali Temur’da, “Değerli arkadaşlar Sayın il başkanımıza teşekkür ediyorum. Öncelikle hepiniz hoş geldiniz. Bugün Zonguldak merkez ilçe Başkanlığı ve Kilimli ilçemizin ilçe başkanlığı ile alakalı temayül çalışmaları yapacağız. Bu çerçevede il başkanımın da verdiği bilgi çerçevesinde tüm birimlerimizde ki arkadaşlarımızla birebir görüşerek anket çalışması yapacağız. Anket çalışmasına katılacak arkadaşlarımız; ilçe kadın ve gençlik kolları başkanlarımız, ilçe kadın ve gençlik yönetimleri, belde başkanları, Kadın ve gençlik kolları başkanları, belde başkanlarımız, Mahalle başkanlarımız, belediye meclis Üyelerimiz ve bunların dışında ki arkadaşlarımız ile birebir görüşeceğiz. İl genel Meclisi üyelerimiz, ilçe belediye başkanlarımız, ilçe başkan adaylarımız, eski ilçe başkanlarımız, yine il ve kadın gençlik kolları başkanlarımız ile birlikte görüşüp bilgilerini alacağız. Şu anda il başkanımızın müracaat eden başkan adaylarımız toplam beş kişidir önümüzdeki süreçte yeni adaylar da olabilir. Merkez ilçe adaylarımız şu isimlerden oluşuyor: Savaş Pircioğlu, Ferit Alboğa, Lokman Aydın, Mustafa Çağlayan, Yahya Ali Ertem. Şimdi biz anket yoklamasına katılacak olan arkadaşlarımız 3 isim seçecek” ifadelerini kullandı.

Sonrasında basın kapalı olarak devam eden toplantıda adaylar kendilerini partililere tanıtılar ve akabinde partililerde kendilerine dağıtılan formlara 5 adaydan 3 isim yazarak teslim etiler.

Sonuçlar genel merkez tarafından değerlendirilecek.

KİLİMLİ 16.00’DA BAŞLAYACAK

Merkez ilçeni ardından ise Kilimi ilçesi’nin temayül yoklaması aynı şekilde gerçekleştirilecek.

Partililer belirlene isimler arasında

(HABER-ERCAN DEMİR)

ZONGULDAK HABERLERİ HABER SON DAKİKA HABERİ ak parti zeki tosun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 19 EKİM 2017
ANA HABER 19 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 19 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 19 EKİM 2017