Gaziler Başkanı Çakal, Akdemir’e teşekkür etti

Gaziler Başkanı Çakal, Akdemir’e teşekkür etti

Gaziler Başkanı Çakal, Akdemir’e teşekkür etti
Bu içerik 346 kez okundu.

 

Türkiye Muharip Gaziler Zonguldak Şubesi Başkanı Ramazan Çakal Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir'e teşekkür etti.

Muharip Gaziler Derneği Zonguldak Şubesi’nin girişine Zonguldak Belediye Başkanı tarafından camekan yapılarak gazilerin üşümesi engellendi. Dernek içinde ki oda sıcaklığının da korunması sağlanmış oldu.

Ramazan çakal yaptığı açıklamada Belediye başkanı Muharrem akdemir'e teşekkür ettiğini belirterek, “Türkiye Muharip Gaziler Derneği Zonguldak şubesi Başkanı olarak her zaman bizim yanımızda olduğu için Zonguldak Belediye Başkanımız Sayın Muharrem Akdemir'e sizlerin aracılığı teşekkür ediyorum. Dernek binamızın önünde şu anda girişine camekan yapıldı. Bundan dolayı bu bizi soğuktan koruyacaktır. Tek kapı varken kapı açılıp kapandığında içerisi soyuluyordu. Şu anda çift kapı olduğu için artık içerisi sormayacak ve sıcaklık korumuş olacak ve biz gaziler de kış sezonunda üşümeyeceğiz. Sayın belediye başkanımız Muharrem Akdemir'e önümüzdeki günlerde ziyaret edip kendisine bir teşekkür plaketi sunacağız. Tekrar kendisine teşekkür ediyoruz şahsım ve tüm gazilerim adına” dedi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

zonguldak camekan için teşekkür etti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 18 EKİM 2017
ANA HABER 18 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 18 EKİM 2017
GÜNE BAŞLARKEN 18 EKİM 2017