Ankara’da terleyecekler!

Ankara’da terleyecekler!

Ankara’da terleyecekler!
Bu içerik 789 kez okundu.

 Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu,  Klasman ve Bölgesel hakemler için atletik koşu sınavı düzenleyecek. Ankara’da yapılacak olan koşulara Zonguldak’tan 17 hakem  katılacak.

Zonguldak Bölgesi Hakemleri bugün yapılacak  koşu testi için dün Akşam saatlerinde  Ankara’ya gittiler. İl Hakem Kurulu Başkanı İlkay Güner, Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri  Derneği Zonguldak Şube Başkanı  Nurettin Demir, gözlemci Saim Külekçi nezaretinde  koşulara katılacak olan hakemler başarılı olmak istiyorlar.

FİRE VERMEK İSTEMİYORUZ

 Zonguldak hakemleri olarak koşularda fire vermek istemediklerini belirten İl Hakem Kurulu Başkanı İlkay Güner, yaptığı açıklamada şu bilgilere yer verdi,” Merkez Hakem Kurulu sezon içerisinde Klasman hakemlerine belirli aralıklarda 4 tane koşu testi yapıyor. İlki  geçtiğimiz Ağustos ayında yapılmıştı. İkincisi  bugün yapılacak. Sabah saat 10.00’da  Eryaman Atletizm tesislerinde  yapılacak  koşulara 17 arkadaşımız katılacak. İlk koşularda 2 arkadaşımız  koşamamıştı. Bir koşuyu koşamayan arkadaşlarımız bir dahaki yarışlarda başarılı oluncaya kadar klasmanda görev alamıyor. İnşallah bugün yapılacak olan  koşularda bu arkadaşlarımızda başarılı olarak fire vermeden dönmek istiyoruz.”

ÇOK İYİ HAZINLARDIK

Dernek olarak hakemlerin en iyi şekilde hazırlanmaları için tüm imkanlarını  seferber ettiklerini belirten TFFHGD Başkanı Nurettin Demir ise şöyle  konuştu;” Ankara’da yapılacak olan koşulara çok iyi hazırlandık. Sezonun ilk koşusunda iki arkadaşımız  başarılı olamamıştı. İnşallah  bu koşuda  telafi edecekler. Dernek olarak hakem ve gözlemcilerimizin  başarılı olmaları için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Şimdi sıra onlarda. Zonguldak’ı hakem olarak daha iyi yerlere getirmek istiyoruz. İnşallah tüm hakem arkadaşlarımız başarılar  olacak.İyi bir haberle Zonguldak’a döneceğimize inanıyoruz”

(HABER: ERCAN AYGÜN)

zonguldak haberleri haber son dakika haberi hakem mhk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 21 EKİM 2017
ANA HABER 21 EKİM 2017
ARA HABER 21 EKİM 2017
ARA HABER 21 EKİM 2017