Şantajcı gazetecinin Hüseyin Özbakır takıntısı

Şantajcı gazetecinin Hüseyin Özbakır takıntısı

Şantajcı gazetecinin Hüseyin Özbakır takıntısı
Bu içerik 4272 kez okundu.

9. Cumhurbaşkanımız merhum Süleyman Demirel, sabah-akşam kendisini eleştiren gazetecilere şöyle söylerdi :

" Ben olmasam acaba siz ne yazacaksınız ?"
O dönemin gazetecileri, siyasi eleştiriler yapardı. Hiç birinin kişisel çıkarları için aşağılık yayınlar yaptığı görülmemişti...
Zonguldak'ta sabah-akşam akıl almaz safsatalarla Ak Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır'a yönelik aşağılık yayınlar yapan sözde gazeteci Ali Rıza Tığ ile o dönemin gazetecilerini kıyaslamak mümkün değil elbette...

*

Zonguldak kamuoyunda "şantajcı" kimliği herkes tarafından bilinen, sadece gazetecilik mesleğini değil, insanlık değerlerini de yerlerde süründüren, gazetecilik mesleğini bir nevi şantajcılık, çıkarcılık, saldırganlık ve hatta "çetecilik" olarak kullanan Ali Rıza Tığ, sürekli olarak Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır'a neden saldırıyor?
Elbette, Sayın Özbakır'a gücü yetmediği, etkisi altına alamadığı, seviyesiz yayınları ile yönlendiremediği, böyle bir gazetecilik anlayışının Hüseyin Özbakır nezdinde kabul görmediği için...
Hüseyin Özbakır, bu çirkin ve aşağılık yayınlara karşı bir hukukçunun, emekli bir başsavcının ve bir milletvekilinin davranması gerektiği gibi davranıyor.
Bu çirkin ve aşağılık yayınlara "hukuk" yolu ile cevap veriyor.

*

Peki, Ali Rıza Tığ'ın, Hüseyin Özbakır ile derdi ne ?..
Aslında, Zonguldak'ta bu çirkin yayınlara prim vermeyen, çıkar sağlayamadığı, kendi fikrince yönlendiremediği herkesle derdi olan Ali Rıza Tığ'ın, Hüseyin Özbakır ile derdi de aynı dert ama, aklınca yeldeğirmenleri ile savaşan donkişot pozlarında kendisini "kahraman" ilan etmeye çalışıyor.
Yalancı pehlivanlar gibi meydana çıkıp, esasen kendi zihniyetini, kendi karakter yapısını yansıtan safsatalarla, toplum vicdanını rahatsız eden ahlaksız suçlamalarla, sendikacı Hakkı Arslan'ın beyin kanamasından ölümüne neden olan özel hayata ilişkin yayınlarla kişilere, kurumlara ve topluma gözdağı vermeye çalışarak, sefil bir yayıncılık anlayışı sergilemeye devam ediyor.
Adamdaki (lafın gelişi) zihniyete bak !
Sayın Özbakır'ın, Sayın Cumhurbaşkanına, Sayın Başbakana, Sayın İçişleri Bakanı'na yakınlığı Ali Rıza Tığ'ı "rahatsız" ediyor.
Sanki ona sorulacaktı, sanki ondan icazet alınacaktı.
Hüseyin Özbakır'ın, Ak Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanlığı gibi, en üst düzeydeki siyasi görevlerden birine seçilmesi, Ali Rıza Tığ'ı "rahatsız" ediyor.
Sanki ona sorulacaktı, sanki ondan icazet alınacaktı.
Şantajcı gazetecinin " Hüseyin Özbakır takıntısı" boşuna değil...
Çünkü, Hüseyin Özbakır, böyle bir gazetecinin çıkarlarına hizmet edecek ve onun şantaj dolu iftiralar içeren yayınlarına boyun eğecek bir milletvekili değil...

*

Zonguldak'ta kişileri, toplumu ve kurumları birbirine düşürmeye çalışan, sürekli olarak uydurma, mesnetsiz, delilsiz, belgesiz,  polemik ve sansanyon içeren yayınlarla varlığını devam ettirmek ve içine düştüğü çukurdan kurtulmak isteyen Ali Rıza Tığ'a, bu minval üzerine destek verenlerin de artık aklını başına alması gerekmiyor mu?
Çete davasından ceza almış bir sözde gazetecinin, asıl cezayı toplum vicdanından alma zamanı geldi de geçiyor bile... (Haber Merkezi)

zonguldak haberleri ak parti hüseyin özbakır son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ANA HABER 21 EKİM 2017
ANA HABER 21 EKİM 2017
ARA HABER 21 EKİM 2017
ARA HABER 21 EKİM 2017